smf in kendi son konular (action=recent) i sadeleştirebilirmiyiz.

Başlatan modestus, 11 Mar 2017, 16:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

modestus

smf in kendi son konular (action=recent) i sadeleştirebilirmiyiz.
Ajax son konular modu yüklüydü gereksiz modları kaldırmaya karar verince onuda kaldırdım. smf kendi son konular özelliği var, o özelliği sadeleştirirsem ajax modundan farkı kalmıyacağı düşüncesindeyim. Sadeleştirmedeki kastım ayrıntıları değilde sadece başlıkları versin. neredeyse sayfayı olduğu gibi döküyor, Bu değişikliği yapabilirmiyiz.

http://www.forumefor.com/index.php?action=recent

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

Sayfalar çok uzun, son konulara giren aradığı konuyu bulana kadar mausun tekerleğ ısınıyor. Yukarıya menü düğmesi koydum, tıklayan son konuların sayfasında değilde istediği konu geldiğinde tıklayıp konuya girebilir ve inceleyebilir. ajax recent topics modunda çıkana benzer bir şey olabilirmi.

tarantula901

O kısım smf default has bir özellik orayı kullanmanıza gerek yok onun yerine şu modu kullanabilirsiniz.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=444.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

Bu modu senelerdir kullandım, konusunda güzel bir mod fakat artık çok gerekli olmadığı sürece hiç bir mod yüklememeye karar verdim. o yüzden elle girilen ufak tefek değişiklikler dışında direk mod yüklemiyorum. İlgine teşekkür ederim.

tarantula901

Rica ederim bende normalde bu tür modları vs kullanmıyorum zaten sadece önereyim dedim kullanan çıkabiliyor çünkü :d

Ücretli Smf Destek İçin