sitemap ayarları

Başlatan Cypersnet, 24 Şub 2017, 14:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cypersnet

Merhaba arkadaşlar

Bu smf 2.0.13 sürümünde sitemap ayarları nasıl yapılıyor 1 haftadır formu kurup kurup siliyorum çok sinir oldum doğru düzgün sitemap eklentisi yok mu bu 2.0.13 sürümen hangi uyumlu sitemap eklentileri indirip kurmaya calışsam ya bozuk ya eksik uyarıları veriyor.smf bu konuda birşey yapmıyor mu kitsitemap diye bir eklenti var oda google yollayınca hata veriyor uyarı veriyor.

tarantula901

kitsitemapı kurmayın. sitenizi kurduktan sonra siteadi.com/index.php?action=sitemap;xml seklınde sıtenızı calısıtırınca sitenizde sorun yok demektir sitemap kurmaya gerek yok.

Birde mod kurmaya çalıştığınızda uyumlu değil dediğinde paket yukleme alanının altında emulator kısmı var oraya paketin sürümünü yazınca sorunsuz kurulur hata veriyor ise manuel olarak kurmanız gerek.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Cypersnet

Hocam bakın siteyi şimdi tekrar kurdum dediğiniz gibi url kısmına sitemap'ı yazdım sonuç aşağıdaki hata .

tarantula901

Şu modu kurun sorunla ilgili olarak konuda herşey anlatılmış http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=3.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin