Siteye üye olup konu açan Bot'lar !

Başlatan Rebe11iouS, 25 Haz 2016, 23:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rebe11iouS

Bu konudan çok muzdaribim arkadaşlar. Foruma bir sürü bot üye oluyor ve konu açıyor. Silmekten takip etmekten bıktım. Are You Human modu yok 1.1.21 versiyona. Bu tarz veya başka bir engelleme yolu yok mudur? www.cimbommania.com

tarantula901

Smf 2.0.1 de soru sorma ozelligini kullan
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Rebe11iouS

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Haz 2016, 23:24Smf 2.0.1 de soru sorma ozelligini kullan
Benim forum 1.1.21... Buna da uyumlu mu o dediğin? Uyumluysa nerden edinebilirim?

tarantula901

o sürüm çok eskiye kaldı o sürüm için malesef tam olarak yardımcı olamayacağım.

size tavsiyem 2.0.11 sürümüne yükseltmeniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Rebe11iouS

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Haz 2016, 03:35o sürüm çok eskiye kaldı o sürüm için malesef tam olarak yardımcı olamayacağım.

size tavsiyem 2.0.11 sürümüne yükseltmeniz.
Güzel tavsiye ama 2.x e geçersem konuları ve bilgileri kaybediyorum diye biliyorum... O yüzden yanaşmadım. Yanlış mıyım ?

tarantula901

Yanlışın var konuları yada bilgileri kaybetmezsiniz sadece ftp dosyalarında değişikler olur paketleri yenıden yenı paketler kurmalısınız

Ücretli Smf Destek İçin