Beğen sorunu SMF 2.1 Beta 3

Başlatan SercaN, 27 Tem 2017, 10:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tekyürek

Bana ozelden bilgileri gonderin bakayim bi 

Admin sifreniz ftp cpanel

SercaN

Tüm bilgileri gönderdim özelden.
Hayata gülerek imzanızı bırakın.

tekyürek

ben sorun görmedim çalışıyor begen özelligi

tekyürek

arkadaşım sorununu düzgün anlatırmısın begen de sorun yok

SercaN

Alıntı yapılan: SercaN - 27 Tem 2017, 11:49Sorun çözüldü fakat tema yada plugin yüklemeye çalışırken 500 hatası veriyor :S

Plugin yüklerken sorun yaşıyorum 500 phar hatası veriyor yeni kurulum yaptım onda sorun yok ama güncellediğimde sorun var

tekyürek

cpanel şifresi  ve linki hızlı bir şekilde  özelden  at

tekyürek

veri tabanın iso  utf 8 e cevirilecek  manuel

SercaN

o zaman çözülecek mi

Şuanda  bu yazıyor

Maintenance Mode

Okay faithful users...we're attempting to restore an older backup of the database...news will be posted once we're back!

tekyürek

siten  smf 2.0 daymış  yarım güncellenmiş  :)
güncellemeyi tamamlıyacagım biraz sabret

SercaN

pardon aceleci davrandım sanırım :S

tekyürek

siteni güncelledim güle güle kullan

SercaN

Eline sağlık çok uğraştın emeğine sağlık ama benim sorunumu yine çözmedi bu güncelleme hala paket yüklemeyi açtığımda hata veriyor kahretsin wordpress sitem vardı biraz yavaş diye smf kurdum oda pişman oldum :@

tekyürek

SercaN

Bu sorunun sadece paket yüklerken değil tema yükler iken de alıyorum aynı hatayı veriyor

Fatal error: Class 'PharData' not found in /home/sohbetci/public_html/sozsoyle/Sources/Subs-Package.php on line 249

tarantula901

Bu sorun smf alakali bir durum degil cpanelde guvenlik ayari var onu kapatin tam adini hatirlayamadim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin