Shoutbox butonları temanın dışına çıkıyor

Başlatan Lucifer, 15 Şub 2018, 23:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lucifer

Merhaba shoutbox butonları temamın dışına çıkıyor bunu nasıl düzelte bilirim?

SMF SÜRÜMÜM: 2.0.15

tarantula901

site adresinizi profilinizde güncelleyin kontrol edeyim. uyelik pm ile gönderin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Lucifer

Güncelledim ancak butonlar disariyo çıkıyor diye shoutbox uygulamasini gizledim.

tarantula901

Sitenize üye olarak bakmak istedim ancak üyelere görünmediği için birşey yapamadım. sohbeti uyelere açın bakayım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Lucifer

Üyelere nasıl açabilirim? Onu bu gün fark ettim sadece kurucular gorebiliyor...

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

Lucifer

Ayarladım şuanda kullandıgım tema da değil tema seçiminden stratazaydı sanırım adı onda butonlar dışarı çıkıyor fakat şuanda kullandıgım temayı daha çok begendim bir kaç eklenti yükliyim biraz düzenliyim kafama göre Bakalım nasıl durucak ve son olarak konu gönderiyoruz ya gönderen kişinin bilgileri yazıyor onları nasıl daha düzenli hale getirebilirim bi çizgi fln içine nasıl toplaya bilirim mybbde ki gibi?

tarantula901

O kısımları düzenlemen için sitede profil kategorisindeki istediğiniz profil alanını kullanabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin