Bulanıklık sorunu

Başlatan Ziyaretci, 31 Tem 2018, 14:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziyaretci

Öncelikle merhaba,
Ben temada bir hata farkettim temada koyulan bütün profil resimleri bulanık acaba bunun bir kodu veya bir eklenti gibi birşeyi varmı onu öğrenmek istedim çok uğraştım ama düzeltemedim yardımcı olursanız sevinirim.

ramooo19

Alıntı yapılan: Ziyaretci - 31 Tem 2018, 14:39Öncelikle merhaba,
Ben temada bir hata farkettim temada koyulan bütün profil resimleri bulanık acaba bunun bir kodu veya bir eklenti gibi birşeyi varmı onu öğrenmek istedim çok uğraştım ama düzeltemedim yardımcı olursanız sevinirim.

öncelikle 2 dakikanızı ayırıpda foruma üye olmayı zahmet edinde yönetici de size yardım etme gereği duysun :)

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 31 Tem 2018, 14:46öncelikle 2 dakikanızı ayırıpda foruma üye olmayı zahmet edinde yönetici de size yardım etme gereği duysun :)

Siteye üye zaten :D kullanıcı adı ziyaretçi :D insanın kafasını karıştırıyor aslınada :D

Site adını profilinize girin ki sitenizi kontrol edip sorun neyden kaynaklandığını öğrenebilellim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

tekyürek

Alıntı yapılan: Ziyaretci - 31 Tem 2018, 15:26Site için tıklayınız

sunucunuz çok geç yanıt veriyor sayfayı yükliyemiyor free bedava host   oldugu için   emeginiz boşa gider 

Ziyaretci

Alıntı yapılan: tekyürek - 31 Tem 2018, 16:22sunucunuz çok geç yanıt veriyor sayfayı yükliyemiyor free bedava host   oldugu için   emeginiz boşa gider 

MySQL yedeği aldım ücretli hosta geçsek aynısını yükleyebilirmiyim kategoriler vs silinmez değil mi

tarantula901

Alıntı yapılan: Ziyaretci - 31 Tem 2018, 16:51MySQL yedeği aldım ücretli hosta geçsek aynısını yükleyebilirmiyim kategoriler vs silinmez değil mi

ftp dosyalarinin yedegini ftpye db yedegini db attiktan sonra ayarlari onarr php kullanin herseyi geri gelir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

Alıntı yapılan: tarantula901 - 31 Tem 2018, 18:06ftp dosyalarinin yedegini ftpye db yedegini db attiktan sonra ayarlari onarr php kullanin herseyi geri gelir

Anlamadım net olarak anlatırmısınız

FTP dosyalarının yedegini ftpye derken onları anlamadım birde onar.php yok nasıl yapıcam

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 31 Tem 2018, 14:52Siteye üye zaten :D kullanıcı adı ziyaretçi :D insanın kafasını karıştırıyor aslınada :D

Site adını profilinize girin ki sitenizi kontrol edip sorun neyden kaynaklandığını öğrenebilellim

opps pardon gözden kaçırmışım  :) 

tarantula901

Alıntı yapılan: Ziyaretci - 31 Tem 2018, 18:21Anlamadım net olarak anlatırmısınız

FTP dosyalarının yedegini ftpye derken onları anlamadım birde onar.php yok nasıl yapıcam

ftp nedir bilmeniz gerek hostingin sitenizin opduğu ftpyisine ftp smf dosyalarını atacaksınız dbyide veritabanına yükleyeceksiniz.

Ayarlari onar .php diye dosya var sitede konusu var arama yapın.

Ftp için googlede arama yapın

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

FTP yi DB yi anladım onar.php açtığınız konuda anlatılıyor fakat indirilecek dosya yok.

ramooo19

Alıntı yapılan: Ziyaretci - 01 Ağu 2018, 14:48FTP yi DB yi anladım onar.php açtığınız konuda anlatılıyor fakat indirilecek dosya yok.

buyrun aradığınız dosya ekte mevcut

Ziyaretci

Peki bir arkadaşımın rütbesi ''Emekli'' ben üye grubunu ''Emekli'' yaptığım zaman özel başlık bölümü var orayada ''Emekli - Moderatör'' yazmak istiyorum ama ''Emekli''Üye grubu ileti ekranın gözükmeyecek özel başlığı gözükecek bunu nasıl yapabilirim

tarantula901

Resimli yapıp eklermisiniz tam olarak nasıl istiyorsanız.

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

Yanda Kırmızı ile işaretli olan standart normal bir Üye Grubu ve yanda Yeşil ile yuvarlak içine aldığımda benim olmasını istediğim Özel Başlık Ben Kırmızı ile olanı silip yeşil ile olanının gösterilmesini istiyorum yani olayın kısası İleti ekranında Üye Grubu olmayacak sadece Özel Başlık olacak