Adsense Reklamlarının çıkmaması

Başlatan yabancikiz, 31 Mar 2016, 21:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yabancikiz

Sitede ki adsense modunu da indirdim reklam yerlerini belirledim ve Adsense de verdiği kodları tek tek ekledim ama sanırım bir yerlerde  hata var ve ne olduğunu anlamıyorum. Detaylıca sorunu bulup çözmeme yardım edecek birisi var mı?
4 gün oldu ekleyeli ne mail aldım ne de reklamlar ortaya çıktı. 4 günden daha mı uzun sürüyor yoksa?

tarantula901

Adsense reklamini yenimi aldınız eger yeni ise reklamları ekledikten sonra bir sure beklemeniz gerekiyor ikinci onay için
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

evet yeni aldım.
ilk olarak mail geldi siteniz incelendi ve başvurunuz kabul edildi reklam alabilirsiniz diye.
perşembe gecesi de reklamları ekledim ama bugün oldu hala ne mail var ortalıkta ne reklam.
normal mi yani?

tarantula901

Evet normal bir sure bekleyin google/adresinde bir uyari vs varmi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

hayır göremedim herhangi bir uyarı. ne mail olarak ne adsense ye giriş yaptığımda sanki her şey normal gibi. ama etkileşim,tıklama vs her bişey sıfır reklamlar çıkmadığı için

tarantula901

Tamam bir sure beklemeniz gerekiyor ikinci onay surecini gecebilmeniz icin reklam yerlesimi ve siteyi kontrol edip onay verecekler gunduz sitenizi kontrol edip emin olacagım ok

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

Şuanda sitenizde adsense reklamı gözükmüyor reklam modunu yanlış yada reklamı yanlış eklemiş olabilirsiniz bir kontrol edin bakalım.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Bu siteden indirdiğim modla reklam sekmesi forumda çıktı.
Oradan da adsense de oluşturduğum reklamların kodunu aynı isimlerle açtığım forumdaki reklamlara aynen geçirdim.
Ama bu yeterli değil miydi yoksa yine bir dosyayada belli kodların arasına bişeyler mi eklemem lazım?
İzlediğim videolarda sitelerde kodu yapıştırınca hemen reklamlar çıkıyor ama bende bir hareket yok.
Smf de durum farklı galiba bunun için detaylı anlatımın olduğu bir başlık var mı?
Bu arada adsense de reklamların durumunda yeni yazıyor.

tarantula901

Sorun modun ayarlarini yapmamis olmamaniz reklam kodunu ekledikten sonra reklamin nerede cikmasini istiyorsaniz o ayari yapmaniz gerekiyor dil dosyasi eklimi reklam modunun
Resim ekleyebiliyorsaniz yaptiginizin resmini ekleyin ekleyin

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Resim falan eklemedim. ama şu an bir gariplik var tıklanma sayıları yazıyor panelden bakınca ama ben sayfada reklam falan görmüyorum.

tarantula901

Bende goremedim oyuzden soyledim ayar yaptigin kısım resim olsa dogrumu degilmi bakardim

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

şunlar sanırım
1. resim smf forumda admin panelinden girince reklam raporları yazan yer.
http://i.hizliresim.com/or49jm.png
2.resim bu ayarlar tikliydi kaldırınca reklam raporlarında tıklama sayıları çıktı
http://i.hizliresim.com/Jnb6lY.png
3. resim ise açtığım bir reklam kısmının görüntüsü
http://i.hizliresim.com/or49km.png

tarantula901

Son resim yanlis yapilmis anasayfa yazisi var onu sil onun altina 1 yaz   

Reklamlari konu icinde gosteride tikla digerlerini kaldir bunlari yapinca reklam nerde cikacak gorursun ayarla resim at dogrumu bakayim

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Dediğiniz gibi yaptım reklamlar nerede görünsündeki anasayfa yazsını kaldırdım
reklamları mesajda göster kısmını da 1 yazdım ama bir değişiklik yok görünürde.

tarantula901

şuanda sitenizi kontrol ettim reklamlar çıkıyor ancak google reklamları görüntülenmiyor ikinci aşamayı geçmek için bekleniyor sanırım siz adsense sayfasını bir kontrol edin bakalım birşey yazıyormu yada mailinize bakın.

Ücretli Smf Destek İçin