Adsense Başvurum

Başlatan mkucuksari, 26 Tem 2017, 11:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Hım bak buda olabilir umarım başvuru kabul edilir ancak bu siteniz öyle ahım şahım bir kazaç beklemeyin tabi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Ağu 2017, 20:39Hım bak buda olabilir umarım başvuru kabul edilir ancak bu siteniz öyle ahım şahım bir kazaç beklemeyin tabi
Yok üstad ya amaç kazanç falan değil  :D Çok şükür masrafları ana sayfaya koyduğumuz hobi mağazasının sponsorluğunda halleşiyoruz son iki senedir.

Amaç biraz değişiklik ve aksiyon :)

Bakalım inşallah bu sefer olumlu bir geri dönüş olur.
Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

tarantula901

Anladım umarım onaylanır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Ağu 2017, 09:34Anladım umarım onaylanır.
Eğer yarına kadar yeniden fikir değiştirmezlerse, 2. Başvurum onaylanmış  :D

Herhalde ziyaretçi sınırlaması ilk başvurumun red edilmesine neden oldu.

Neyse artık oynacak Yen'i bir oyuncak bulduk.

Şimdi bir sorum olacak. Malum sitemdeki beyaz ekran sorunu Yen'i çözüldü. Şöyle 1 hafta hiç bir şey yapmadan izlemek istiyorum. Reklam için mod kurmam gerekiyor.

Sorum şu : Aldığım reklam kodumu siteme 1 hafta sonra ilave etsem bir sıkıntı olur mu ? Normalde olmaması lazım ama ben yine de bir teyid alayım dedim.

Son bir soru: Bu reklam linklerine Admin yanıltıcı olmaması için tıklaması yasak değil mi ? Peki bu durum moderatorler için de geçerli mi ? Yani tıklama olayı ile ilgili kritik uyulması gereken hususlar nelerdir. Kısaca özetlerseniz çok makbule geçecek.

tarantula901

1: googleyi bilemiyorum eğer 2 onaydan geçtiysen sıkıntı olmaz heralde.

2 : admın moderator vs kım olursa olsun keyfı tıklaması yasaktır. tabi google sahte tıklamaları ayırt edıyor su zamanda anca yınede ne olur ıbılemıyoruz google işte her an ne yapacagını tam olarak kestiremiyoruz.

Siz reklamlara tıklamayın yada tıklatmak ıcın arkadaslarınıza soylemeyın  aslında sıze tavsıye uyelere reklamları gostermeyın sadece zıyaretcıler gorsun reklamları tum rıskı ortadan kaldırmış oluruz.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Cevaplar için teşekkürler üstad

tarantula901

Rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana adsense ıle ılgılı soruların olursa yazmayı unutma tabi. sorunların ıle ılgılı baslıkta acarsan diğer arkadaşlarada yardımcı olabiliriz.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Ağu 2017, 21:48Rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana adsense ıle ılgılı soruların olursa yazmayı unutma tabi. sorunların ıle ılgılı baslıkta acarsan diğer arkadaşlarada yardımcı olabiliriz.
Ne demek üstad. Zaten kaç aktif kişi kaldı adam akıllı Smf bilen. İnan bu site olmasa Smf konusunda ciddi endişelerim olacaktı. İyi ki varsınız.

Ayrı bir konu başlığı altında sadece soruları değil, yaptıklarım ve de naçizane küçük tecrübelerimi de paylaşmaya çalışacağım inşallah.

tarantula901

Alıntı yapılan: mkucuksari - 05 Ağu 2017, 11:15Ne demek üstad. Zaten kaç aktif kişi kaldı adam akıllı Smf bilen. İnan bu site olmasa Smf konusunda ciddi endişelerim olacaktı. İyi ki varsınız.

Ayrı bir konu başlığı altında sadece soruları değil, yaptıklarım ve de naçizane küçük tecrübelerimi de paylaşmaya çalışacağım inşallah.

teşekkürler.

Ücretli Smf Destek İçin

sinanus

hocam forumunuzu ziyaretçilere kapalı hale getirecekseniz adsense kullanmayın banlanma durumunuz olabilir. ayrıca forumunuzu ziyaretçilere açık hale getirin sizin için daha faydalı olacaktır.

mkucuksari

Alıntı yapılan: sinanus - 05 Ağu 2017, 20:47hocam forumunuzu ziyaretçilere kapalı hale getirecekseniz adsense kullanmayın banlanma durumunuz olabilir. ayrıca forumunuzu ziyaretçilere açık hale getirin sizin için daha faydalı olacaktır.
Ziyaretçilere açık ama günlük konu sınırlaması vardı. Şimdi onu kaldırdım ve ziyaretçileri reklam boğup öyle üye olmalarını sağlamayı düşünüyorum  :D

tarantula901

Alıntı yapılan: mkucuksari - 05 Ağu 2017, 22:59Ziyaretçilere açık ama günlük konu sınırlaması vardı. Şimdi onu kaldırdım ve ziyaretçileri reklam boğup öyle üye olmalarını sağlamayı düşünüyorum  :D

fazla reklama bogmamaya calis derim

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

Ben onaylicani sanmiyorum google smf yi onaylamiyor wp olsa cabuk onaylar

tarantula901

Alıntı yapılan: tekyürek - 06 Ağu 2017, 15:52Ben onaylicani sanmiyorum google smf yi onaylamiyor wp olsa cabuk onaylar

onaylaniyor ben smf forum ile adsense almistim :) sadece sitede icerik ve kaliteli olmasi gerek

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

O dedigin 5 yil onceydi simdi vermiyorlar