Sources/ hataları

Başlatan fabak, 23 Ksm 2019, 01:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fabak

forumu 2.1rc 2 sürümüne güncelledim.
Sources/DbExtra-postgresql.php dosyasının 300. satırında ve
Sources/Display.php 1018. satırda ayrıca
Sources/LogInOut.php 845.satırda,
Sources/ManageSettings.php 39. satırda hata var. upgrade klasörünü indirip incelerken farkettim. yani resmi siteden indirilen orijinal dosyada da hata var. bu belgeleri dreamwever'da açınca farkettim. bu hataları düzelebilecek var mı?

tarantula901

Hosting php surumu smf surumuyle uyumlumu

Aldigin hata nedir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

fabak

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Ksm 2019, 16:06Hosting php surumu smf surumuyle uyumlumu

Aldigin hata nedir

Site açılırken takılmalar oluyor. Bazen geç açılıyor. Hatta birer defa internal server ve Database sorunundan sayfa açılmadı.  Ama benim bahsettiğim şu an güncellediğim rc2 sürümünün yayınlanmış olan paketinde olan hatalar. 1.Mesaja ekledim. 4 adet dosya var. Dreamwiever"de açın ve dediğim satırlarda hata uyarıları var. Bunlar benim sitemde ne gibi sorunlara yol açıyor onu bilmiyorum.belki bendeki kasılmalar ve kesintilerin sebebi budur.

tarantula901

Hata göstermesinin sebebi sunucununun smf ile uyumlu olmamasından dolayı öyle bir hata veriyor olabilir.

Destek ve Hazırlayanlar kısmından hosting bilgilerini bakıp buraya ekleyin bakalım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin