SMF 2.0.15 Sorunu

Başlatan Ziyaretci, 04 Ağu 2018, 14:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziyaretci

Arkadaşlar foruma BBC Message Boxes diye bir mod kurdum fakat resimleri var otomatik kurdum ama resimleri göstermiyor yardımcı olursanız sevinirim SMF Default Temada var kendi temamda yok ne yapacağım

tarantula901

Resimleri kendi temanızda ilgili klasorune atmanız gerekiyor. Aslında bu sorun smf alakalı değil smf ye yapılmış olan bir modun hatasıdır.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

Sorun çözüldü tüm dosyaları kendi temama atıp forum üzerinden otomatik bir şekilde yükledim ve oldu

Peki ben e postaları bir mod kullanmadan gizlemek istiyorum ne yapmam gerek profile girince e posta adı :www@hotmail.com yerine Gizli yazmasını istiyorum böyle bir kod varmı @tarantula901

tarantula901

Admin olarak mı baktınız yoksa uye olarak mı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin