Genel Sorular

Başlatan BrainDamaged, 26 Haz 2018, 01:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BrainDamaged

Merhabalar hocam,

postbitimi yukarıda ki gibi editlemeye başladım ancak xp barı nasıl yapabileceğim hakkımda bir fikrim ve bilgim yok, mysql tablodan 'xp' isimli değeri alıyorum, örneğin 5 bunu ekrana yazdırabiliyorum.
Yapmak istediğim bir progress bar ekleyerek xp 1000 olduğunda level kısmını 1 artırıp progressbar'ın sıfırlanması, yardımcı olabilir misiniz ?

Twingo

Görüntü yok şuan ?

BrainDamaged

Alıntı yapılan: Twingo - 27 Haz 2018, 14:05Görüntü yok şuan ?

Fotoğraf mı gözükmüyor hocam ?

Twingo

gözüktü şuanda kullandığınız koda bakabilirmiyim ?

BrainDamaged

Progress bar eklemeyi çözdüm lakin, progress barı örneğin 1000 olunca level kısmını 1 artırmayı çözemedim

Twingo

anlamadım ki,adamın exp'i 100 olunca progress bar sıfırlanacak sonra level kısmına 2 mi verecek ?

tarantula901

Puanlama sistemi yada karma modları olması lazım onları kullanabılırsınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Haz 2018, 17:47Puanlama sistemi yada karma modları olması lazım onları kullanabılırsınız

Malesef hocam o tarz eklentiler işimi görmüyor, yardımcı olabilir misiniz

tarantula901

if(1000>999){echo 'level 1'} gibi bir kodlama ile yapabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin