ücretli abonelik sistemi hakkında yardım

Başlatan ramooo19, 30 Mayıs 2018, 11:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ramooo19

bildiğiniz üzerine smfde ücretli abonelik özelliği mevcut fakat sistemde sadece paypal seçeneği aktif!PAypalda türkiyede faaliyetlerini ksıtlandırdığıu için dolayısıyla ödemeler yapılamamaktadır.bu yüzden ücretli abonelik kısmına farklı ödeme seçenekleri eklemek mümkünmü ??

örnek olarak banka havalesı, sanalpos mobil ödeme gibi ???

tarantula901

Kullanmadığım için tam bilemiyorum ama detaylı incelemek lazım banka ödemesi olacağı için otomatik olmaz paypal gibi sizin onayınızdan geçmesi lazım sanırım o şekilde olabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

evet aynen banada öyle lazım Paypal sıkıntılı biliyorsunuz! Türkiye faalietlerini paypal durdurdu ödemelerde sıkıntı çıkartıyorlar !  :)  yani kısacası en kısa surede eklentinin güncellenmesi lazım  yanı banka hesab no ekleme felan olması lazım diye düşünüyorum.

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 31 Mayıs 2018, 10:36evet aynen banada öyle lazım Paypal sıkıntılı biliyorsunuz! Türkiye faalietlerini paypal durdurdu ödemelerde sıkıntı çıkartıyorlar !  :)  yani kısacası en kısa surede eklentinin güncellenmesi lazım  yanı banka hesab no ekleme felan olması lazım diye düşünüyorum.

Paypal ödeme olayı sadece türkiyede yasaklı olduğu için şuan bunun için bir güncelleme yapılmaz sanırım ancak editlenebilir yada onun yerine bu özelliği kullanmadan banka hesab numarası vererek odemeyı yapanlara vip uyelık yetkısı vermenız olacaktır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

ücretli abonelik sistemini güncelleyipde paypal secenegını kaldırıp yerıne  banka hesabı ekleme (havale) mobil ödeme paywant  gibi secenekler mumkunmu ??

bu eklentı guncellenecek sadece paypal secenegı kalkacak yerıne dıger ödeme turlerı gelcek ??

tarantula901

Söylediğiniz özellik yapılır ancak bu paypal olayı smfnin çekirdeğiyle birlikte geliyor smf bu konuda birşey yaparmı bilemiyorum yada diğer arkadaşlar bu özelliği editleyerek birşey yapabilirler benim vaktim olmadığı için tam yarddımcı olamıyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 31 Mayıs 2018, 17:59Söylediğiniz özellik yapılır ancak bu paypal olayı smfnin çekirdeğiyle birlikte geliyor smf bu konuda birşey yaparmı bilemiyorum yada diğer arkadaşlar bu özelliği editleyerek birşey yapabilirler benim vaktim olmadığı için tam yarddımcı olamıyorum.

sizin vaktiniz olmadığını biliyorum sizde smf ekibinin içindesiniz dolayısıyla onlarla irtibata geçip isteyebilirsiniz diye düşünüyorum