sosyal ile baglan modu garip hata

Başlatan ramooo19, 01 Mayıs 2018, 15:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ramooo19

kurulum yaptım ayarlarını yapıyorum bu hatayı alıyorum

aynı hatayı tüm sosyal bağlantı ayarlarında verıyor smf veritabanı ayarı ile kaynaklı herhalde çözum varmu yada eklentımi hatalı bilemedim? ??

Kullandığım SMF Sürümü SMF 2.1 Beta 3

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

tarantula901

ilgili siteden ayarları yaptınız mı birde bu tur soruları kendı konusuna yazmanız gerekiyor bilginiz olsun
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Mayıs 2018, 19:43ilgili siteden ayarları yaptınız mı birde bu tur soruları kendı konusuna yazmanız gerekiyor bilginiz olsun

aynen yapıldı ayarlar google kısmında hata yok ama  smf sistemınde site uzerınden kayıt işlemine devam ederken bu hatayı verıyor ??

haykirish

Alıntı yapılan: ramooo19 - 02 Mayıs 2018, 13:46aynen yapıldı ayarlar google kısmında hata yok ama  smf sistemınde site uzerınden kayıt işlemine devam ederken bu hatayı verıyor ??

Hocam Admin CP de kayıtlara bakarmısın oraya hata düşmüş mü?

ramooo19

Alıntı yapılan: haykirish - 06 Mayıs 2018, 20:27Hocam Admin CP de kayıtlara bakarmısın oraya hata düşmüş mü?

ne gibi hata olması gerekıyor ??

haykirish

Alıntı yapılan: ramooo19 - 07 Mayıs 2018, 17:55ne gibi hata olması gerekıyor ??

Mesela benim site sizin ki gibi hata vermişdi bende Admin CP'de kayıtlara baktım. Hatının hangi dosyadan satırdan çıktığını gördüm. Ordan müdahemi yaptım. Sorun düzeldi.

Bknz: Admin CP (Yönetim) -> Bakım -> Kayıtlar

ramooo19

Alıntı yapılan: haykirish - 07 Mayıs 2018, 20:16Mesela benim site sizin ki gibi hata vermişdi bende Admin CP'de kayıtlara baktım. Hatının hangi dosyadan satırdan çıktığını gördüm. Ordan müdahemi yaptım. Sorun düzeldi.

Bknz: Admin CP (Yönetim) -> Bakım -> Kayıtlar

tamam anladım bu kısımdan ne bulmam gerekıyor ne gibi bir hata kaydı olması lazım ??

ramooo19

Bu sosyal baglantı eklentısı nedense smfde calısmıor Word pressde tekde tum sosyal platformlarda sorunsuz calısıyor artık çözum bulunması lazım şu eklentıye

tarantula901

Bu modu guncelleyen kişi artık guncellemıyor ancak alternatif mod var sadece login için kullanılan.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Tem 2018, 22:05Bu modu guncelleyen kişi artık guncellemıyor ancak alternatif mod var sadece login için kullanılan.

peki bu alternatif mod için bana link verilecekti smf 2.1 için ??

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 29 Tem 2018, 02:35peki bu alternatif mod için bana link verilecekti smf 2.1 için ??

2.1 için birşey diyemiyorum biraz beklemeniz gerekiyor 

söylediğim kod şuydu http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3580

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 29 Tem 2018, 12:102.1 için birşey diyemiyorum biraz beklemeniz gerekiyor 

söylediğim kod şuydu http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3580

bunu kullandım sorun bunda  zaten aslında bundada değil SMF den kaynaklanan bır sorun aynı eklentı WP de sorunsuz çalışıyor :)

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 29 Tem 2018, 13:14bunu kullandım sorun bunda  zaten aslında bundada değil SMF den kaynaklanan bır sorun aynı eklentı WP de sorunsuz çalışıyor :)

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=2240.msg13208#msg13208

biryerlerde eksik birşey yapıyorsunuz yada 2.1 tam uyumlu değil.

Ücretli Smf Destek İçin