Okunmamış konulara tıkladığımda her düğmeden üç tane çıkıyor

Başlatan modestus, 03 Ksm 2016, 17:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

modestus

Okunmamış konulara tıkladığımda her düğmeden üç tane çıkıyor. Araştırdım düzelttim faka bu sefer başka yerlerde sorun çıktı. Beynim uyuştu, bir yardım rica etsem.

tarantula901

Temada çok düzenlemeler yapıldı sanırım fazladan kod bırakılmış sanırsam  bir tane uyelik pm ile gönderin bi kontrol edeyim

ve en son olarak yaptığınız işlemler nelerdir

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

Temada bayağı değişiklikler yaptım, işin garibi bu olay ne zaman oldu bir fikrim yok. Daha önce olmuş olabilir. Default temada iki tane ama mindi temaya dönünce üç tane oluyor.

tarantula901

Şuanda kontrol ettim bende bir tane gözüküyor bu uyelıkle sizde deneyin bi bakalım aynı olacak mı yoksa sadece admındemı gozukuyor onu anlayalım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

modestus

Üç dakika önce sorunu kara düzen Türk işi hallettim. Sorun Recent.template.php dosyasından çıktı. temadaki dosyaları eski yedeklerden tek tek değiştirdim ve her değiştirdiğimde kontrol ettim. Sorunu o şekilde buldum. İlgin için çok teşekkür ederim. :)

tarantula901

Hangi dosyada sorun var bu belli ancak tam olarak kodlardanmı kaynaklı yoksa farklı bır sorunmu var dıye kontrol edıyordum. sizin daha önce ne yaptığınızı bilmediğim için hemen cozulecek bır çözüm söyleyemedim

sorunun çözülmesine sevindim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin