Smf 2.0.14 Sürüm Yükseltme Sorunum

Başlatan wolby, 15 Mayıs 2017, 19:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wolby

Arkadaşlar smf sürüm yükseltirken hata alıyorum. 2.0.13 ten 2.0.14 de yükseltirken aşağıdaki hatayı alıyorum...

tarantula901

Sorunuz hosting kaynaklı gözüküyor çünkü smf 2.0.14 sürümünde 5.4 sürümü altındaki sürümlerde 2.0.14 artık kullanılmayacak hostinginizdeki php sürümü 5.4 sürümü olması gerekmektedir.

C panel kullanıyorsanız panelinde bulunan php ayarları var oradan sürümü 5.4 olarak değiştirin sonra upgrade yapmaya çalışın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

php ayarları tam olarak nerede göremedim ben ?

tarantula901

hostinginizden yardim alabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

hocam bakın zaten 5.4 olarak kayıtlıdır.

tarantula901

Veritabanı versiyonu eskimi onu kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

peki onu nasıl güncelleyeceğiz ki ?

tekyürek

Sunucunuzun php versionunu yukseltin yada daha iyi bir sunucu kullanin

tarantula901

Holdinginize ulaşıp onlar yapacaklar sen yapamazsin

Ücretli Smf Destek İçin