Smf iletişim modu (Contact Page)

Başlatan tarantula901, 28 Şub 2016, 20:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Modifikasyon Adı:Contact Page
Yazar:SMFHacks.com Team
Uyumluluk:1.1.10, 1.1.12, 1.1.13, 1.1.14, 1.1.15, 1.1.16, 1.1.17, 1.1.18, 1.1.19, 1.1.20, 1.1.21, 2.0, 2.0.3, 2.0.4, 2.0.5, 2.0.6, 2.0.7, 2.0.8, 2.0.9, 2.0.10, 2.0.11

Açıklama: Sitenize iletişim sayfası ekler size mail yolu ile iletişim kurabilmenize olanak verir.

Görsel: Aşağıdaki indirme linkine tıklayarak görebilirsiniz.

Dosya:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=377
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Alouh

Kendime göre nasıl düzenleyebilirim, herhangi bir kısa yolu varmı yönetim bölümünden falan

tarantula901

admın panelden herhangı bır ayar yok contact.template.php dosyası olarak defaultun  ıcıne eklenmektedır o dosyayı acaıp kendınıze gore ayarlamanız gerekmektedır
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Alouh

tarantula901

Admin panelden düzenleme yapmayın.

Ftp yedeğini aldıktan sonra filezilla yada diğer ftp programıyla birlikte düzenleme yapabilirsiniz. admin panelde yaptığınız değişikliği geri alma şansınız olmayabilir ama ftp programıyla geri alma şansınız olabilir.

Admin panelde yerine cpanel kullanıyorsanız cpanelin filemanager özelliğinide kullanabilirsiniz.

Size tavsiye filezilla yada diğer ftp programıyla bağlanıp notpad ++ programını indirip bu program ile  kodları açıp düzenlemenizdir.

düzenleme konusunda size yardımcı olabilmem için yapmanız gereken nedir ayrıntılı olarak söyleyin yardımcı olmaya çalışayım.

Ücretli Smf Destek İçin

Alouh

Burası böyle düzenleme yapamıyorum yani

tarantula901

cpanelde Themes/default/contact.template.php dosyasında düzenleme yapın.

Ücretli Smf Destek İçin

SirtLan

Türkce ve Almanca dilinde kullanmak isteyenler icin.

..Themes/default/languages/Modification.turkish.php

Bul:
>?

Üstüne Ekle:
// Mod Contact Page by @SirtLan

$txt['smfcontact_contact'] = 'Iletişim';
$txt['permissionname_view_contact'] = 'Iletişim Sayfasını Görebilir';
$txt['permissionhelp_view_contact'] = 'Üylerin İletişim Sayfasını görmesini ve e-mail göndermesini sağlar';
$txt['cannot_view_contact'] = 'Iletişim Sayfasını Göremessiniz.';
$txt['smfcontact_name'] = 'Isminiz:';
$txt['smfcontact_subject'] = 'Konu';
$txt['smfcontact_body'] = 'Mesajınız';
$txt['smfcontact_emailaddress'] = 'E-Mail Adresiniz';
$txt['smfcontact_sendemail'] = 'E-mail Gönder';
$txt['smfcontact_messagesent'] = 'Mesajınız başarıyla gönderildi!';
$txt['smfcontact_messagesent_click'] = 'Foruma dönmek için';
$txt['smfcontact_messagesent_return'] = 'tıklayın.</a>';
$txt['smfcontact_errname'] = 'Bir isim vermelisiniz.';
$txt['smfcontact_errsubject'] = 'Konu yazmalısınız.';
$txt['smfcontact_errmessage'] = 'Mesaj yazmalısınız.';
$txt['smfcontact_erremail'] = 'E-mail adresi yazmalısınız.';
$txt['smfcontact_titlesent'] = ' - Mesajınız Gönderildi.';
$txt['smfcontact_form'] = 'Iletişim sayfası ';
$txt['smfcontact_formname'] = "Isim: ";
$txt['smfcontact_formemail'] = "E-mail: ";
$txt['smfcontact_formmessage'] =  "Mesaj: \n";

// End Contact Page by @SirtLan

..Themes/default/languages/Modification.german.php

Üstüne Ekle:
// Begin Contact Page by @SirtLan

$txt['smfcontact_contact'] = 'Kontakt';
$txt['permissionname_view_contact'] = 'Kann die Kontaktseite sehen';
$txt['permissionhelp_view_contact'] = 'Erlaubt es den Mitglieder, die Kontaktseite zu sehen und ein Nachricht zu senden';
$txt['cannot_view_contact'] = 'Sie haben nicht die Berechtigung den Kontaktseite zu sehen.';
$txt['smfcontact_name'] = 'Name:';
$txt['smfcontact_subject'] = 'Thema';
$txt['smfcontact_body'] = 'Ihre Nachricht';
$txt['smfcontact_emailaddress'] = 'e-Mail Adresse';
$txt['smfcontact_sendemail'] = 'e-Mail senden';
$txt['smfcontact_messagesent'] = 'Ihre Nachricht wurde gesendet!';
$txt['smfcontact_messagesent_click'] = 'zurück zu Hauptseite';
$txt['smfcontact_messagesent_return'] = 'klicken.</a>';
$txt['smfcontact_errname'] = 'Sie müssen Ihre Name eingeben.';
$txt['smfcontact_errsubject'] = 'Sie müssen den Thema angeben.';
$txt['smfcontact_errmessage'] = 'Sie müssen eine Nachricht schreiben.';
$txt['smfcontact_erremail'] = 'Sie müssen eine e-mail Adrese eingeben.';
$txt['smfcontact_titlesent'] = ' - Ihre Nachricht wurde gesendet.';
$txt['smfcontact_form'] = 'Kontaktseite ';
$txt['smfcontact_formname'] = "Name: ";
$txt['smfcontact_formemail'] = "E-mail: ";
$txt['smfcontact_formmessage'] =  "Nachricht: \en";

// End Contact Page by @SirtLan
$$  Q u a l i t y    I n f o r m a t i o n    L i n e  for iPhoneDestekBoard $$
<   M O D  |  T R A N S L A T O R  |  TO  |  TUR  |  A N D   |  G E R  | BY | SIRTLAN >

Alouh

yinede posta kutusuna birşey gelmiyor

tarantula901

mail ayarlarınız duzgun çalışıp çalışmadıgını kontrol edin normalde mail sorunu varmıydı ornek olarak sıfrenızı unuttugunuzda maıl gelıormu

Ücretli Smf Destek İçin

Alouh

şifremi unuttum dedim mail adresimi yazdım onada gelmedi galiba mail sorunum var onu nasıl halledebilirim

tarantula901

şu lınkte maıl sorununu nasıl halledebileceğinizi anlattım http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=49.0

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

kurdum modifikasyonlarda sadece mail adresi kısmı var girdim ama sonrasında herhangi bir yeni şey görmedim. daha doğrusu herhangi bir değişik bir şey olmadı.

tarantula901

Eposta gönder ayarlarını üste eklediğim linkten yaptıktan sonra bu konuda modu kurduktan sonra sadece mail adresinizi gireceksiniz başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

Ben bunu sitenin içinde üyelerin veya ziyaretçilerin bir konu hakkında bana mail atabileceği bir sistem sanıyordum. Dediğim gibi bu tam olarak ne işe yarıyor.