Genel Sorunlar

Başlatan Ziyaretci, 11 Ağu 2018, 14:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Kontrolü gizli sekmeden yapın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

Neden gizli sekme normal sekmeden olmuyor mu ?

garfieald

Alıntı yapılan: Ziyaretci - 14 Ağu 2018, 22:17Neden gizli sekme normal sekmeden olmuyor mu ?
Öyle değişiklikleri göremezsiniz. Normal sekmeden bakmak istiyorsanız her değişiklikte geçmişi silin.

tarantula901

Alıntı yapılan: Ziyaretci - 14 Ağu 2018, 22:17Neden gizli sekme normal sekmeden olmuyor mu ?
tarayıcı geçmişine alıyor hızlı açılsın diye bunu pasif edecek konu açtım tema editleme kısmında o konuyu okuyun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

Hiç bişey anlamadım

tarantula901

Alıntı yapılan: Ziyaretci - 15 Ağu 2018, 12:01Hiç bişey anlamadım

neyi anlamadınız tarayıcı sitenizle ilgili resim js veya css dosyalarını geçmişe kaydediyor yani cacheliyor siteye bir kez daha girince o dosya tekrardan yüklenmiyor site sende hızlı açılıyor. Sen bir değişiklik yaptığında hemen sende görünmesi için tarayıcodaki cacheleme özelliğini kapatman laxım konusu var arama yapın.

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

Alıntı yapılan: Ziyaretci - 11 Ağu 2018, 14:48Merhaba ben SMF nin LEVEL isimli temasını editliyorum fakat takıldığım yerler var ve size sormak istedim umarım yardımcı olursunuz. Anlatım aşağıdadır.

1. Gri renkte etrafını çizdiğim beyaz renkmi artık neyse onuda logonun bulunduğu beyaz kısıma denk getirmek istiyorum.

Bu resimdeki gri yeri beyaz logonun olduğu yere nasıl denk getiricem kodları varmı eğer bir php,css dosyası lazım olursa söyleyin eke koyarım.

Bir de logomun boyutunu o beyaz yere tam olarak sığdırmak istiyorum

tarantula901

Pat şuraya ekle yapıştır ile olmuyor malesef boş zamanım olursa bakarım artık.

kullanmış olduğun tema nedir?

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Ağu 2018, 17:28Pat şuraya ekle yapıştır ile olmuyor malesef boş zamanım olursa bakarım artık.

kullanmış olduğun tema nedir?

Kullandığım tema DzinerStudio nun LEVEL teması

tarantula901

Site kapandığı için temayı bulmam imkansız o yüzden bu tema ile ilgili size yardımcı olamayacağım sanırım.

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

Orjinalini size özelden atabilirim

Ziyaretci

Temayı size özelden rar olarak attım @tarantula901

ramooo19

yada ctrl+ F5 tuşu ile sayfayı yenileyin aynı işlevi görecektir! :)