Market Hakkında Yardım.

Başlatan cynylmz_07, 16 Haz 2017, 16:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cynylmz_07

Arkadaşlar merhaba ben siteme market modunu  yani http://mods.simplemachines.org/?mod=65 modunu kurdum. Ancak aşapıdaki sorunla karşılaştım.

Elle yapmaya çalıştım ancak ancak belirttiği dosyaları load.php de bulamadım. Hata veren kodlar aşağıdadır. (Bul dedikleri dosyayı load.php de bulamadım)

Load.php de bul
IFNULL(pg.group_name, {string:blank_string}) AS post_group, mem.is_activated, mem.warning,
sonrasına ekle
mem.money,
Bul
CASE WHEN mem.id_group = 0 OR mg.stars = {string:blank_string} THEN pg.stars ELSE mg.stars END AS stars,

sonrasına ekle
mem.money,
Load.php yi ekte verdim uygun nereye eklersek hata almayız. Bir bakar mı anlayan arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler.

tarantula901

Kodun sonuna ekle  virgulden sonra
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cynylmz_07

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Haz 2017, 18:16Kodun sonuna ekle  virgulden sonra
Tam anlamadım hocam load.php nin en altına mı ekliyeyim onu mu demek istiyorsun? Çünkü zaten belirtilen kodları bulamıyorum eğer onların sonuna ekle diyorsan.

tarantula901

Ne warningden sonra digeri ise starsdan sonra ekle
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cynylmz_07

usta peki biriken para yazmıyor gallon yazan yerde onu nasıl yapıcaz.

tarantula901

Modu kurduktan sonra modun dil dosyalarini languages klasorunde bakabilir ing kelimeleri turkce yapabilirsin

Ücretli Smf Destek İçin

cynylmz_07

Onu hallettim Türkçe yaptım ama para birikmiyor bu seferde (Gaellon yazan yer). Yani onu ya kaldıralım ya da düzeltelim usta. Yardımcı olursan sevinirim.

tarantula901

Modu tam olarak bilmedigim icin yardimci olamayacagim bilen arkadaslar yardimci olur belki

Ücretli Smf Destek İçin