Yatay postbit kurdum fakat konu içersinde mesajların solunda boşluk kalmıyor

Başlatan godlike, 04 Mayıs 2017, 15:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

godlike

Merhaba,

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1128.0 bu linkteki yatay arkaplanlı postbiti kurdum fakat bu sefer de konu içersindeki mesajların sol taraflarındaki boşluk yok oldu. Mesajlar sınırdan başlıyor direkt şu resimde görüldüğü gibi:

Nasıl düzeltebilirim acaba?

tarantula901

Siteniz aktif olmadığı için tam olarak yardımcı olamıyorum.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

godlike

Pardon ama default üzerine yukarda verilen postbiti kurdum ve ayarlamaları birebir yaptım. Ve fotoğrafta da sorunum gayet açık. Amacınızdan şaşıp reklam yaparak üyeleri host almaya yönlendirme gibi bi gayrete girdiğinizi düşünüyorum...

tarantula901

Alıntı yapılan: godlike - 04 Mayıs 2017, 16:58Pardon ama default üzerine yukarda verilen postbiti kurdum ve ayarlamaları birebir yaptım. Ve fotoğrafta da sorunum gayet açık. Amacınızdan şaşıp reklam yaparak üyeleri host almaya yönlendirme gibi bi gayrete girdiğinizi düşünüyorum...

Burada amacım reklam yapmak değil yaparsamda burası benim kurduğum smf destek sitesi yapmamda normal 8 yıldır sizlerle karşılıksız destek veriyorum bunu çok görüyorsanız bu sizin küçük düşündüğünüzdendir. o siteyi tavsiye etmemdeki en büyük amaç türkiyede smf konusunda destek veren tek hosting firmasıydı siz bilirsiniz nereyi seçip seçmemeniz beni ilgilendirmiyor bir sürü hosting firması var onlardan birini seçebilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz pospit ile ilgili sorularına çözümünde konuyu paylaşandan yardım alabilirsiniz.iyi forumlar.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Dostum şuan vendettarpg.com sitesinin aynısını yapmaya çalışıyorsun  sorduğun sorulara baktım da benim daha önce siteye sorduklarımla aynı biraz araştırırsan cevabı forumda var.