Smf 2.1 notification ayarları

Başlatan Sener, 13 Haz 2017, 16:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sener

Merhaba. Bidirim ayarlarını seçip ayarları kaydet dememe rağmen sayfayı yenilediğimde seçmiş olduğum tikler kayboluyor. Notify. php dosyasının yazma izinlerinide kontrol ettim chmod 777 yapıp denedim ama değişen birşey olmadı önerebileceğiniz bir çözüm yolu var mı? Teşekkürler.

tarantula901

2.1 serisini asıl sitelerinizde kullanmayı önermiyoruz bu tür sorunların olması çok normal

şuanda kullanmış olduğunuz 2 1 beta 2 mi yoksa beta 3 mu
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sener

Şuan 2.1 beta 2' yi kullanıyorum.

tarantula901

2.1 Beta 3 çıkmış durumda onu kullanın derim ondaki hatalar 2.1 beta 2 göre giderilmiştir. sonrada beta 3 geçmeniz zor olabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sener

Teşekkür ederim, beta 3' e large upgrade denedim 37. aşamada takıldı db bozuldu neden oldu bilmiyorum yedek alıp tekrar deneyeceğim. Peki 2.1 betadan 2.0.14' e dönmek mümkün mü?

tarantula901

Malesef eski yedeğiniz varsa kullanabilirsiniz

Ücretli Smf Destek İçin

Sener

Anladım dönüşü olmayan bir yola girmişiz :dayak:s  Teşekkürler @tarantula901 ;D