İç Sunucu Hatası

Başlatan kaptan, 16 Mar 2018, 16:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kaptan

İyi Forumlar Arkadaşlar sitemde İç Sunucu Hatası olıyorum forumda bir çok başlık açılmış bu komuyla alakalı ama çözüm bulamadım  server da günlüklere baktığımda    Apache hatası  yazıyor gosting firmasıyla iletişime geçtiğimde bana yazılımsal dediler yardımcı olabilirmisiniz?

tarantula901

Modu manuel olarak kaldırın bakalım http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=636

sonrasında baştan kurun sorun çıkacak mı ondan önce

ftpde bulunan cache klasoru içerisinde hangi dosyalar var yazarmısınız.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kaptan

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Mar 2018, 16:59Modu manuel olarak kaldırın bakalım http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=636

sonrasında baştan kurun sorun çıkacak mı ondan önce

ftpde bulunan cache klasoru içerisinde hangi dosyalar var yazarmısınız.

.htaccess
data dosyaları
index

tarantula901

şuanda sitede pretty modu kurulu mu ?

eğer kurulu ise

.htaccess
index

üsteki dosyalar hariç

data dosyalarını silin sonra ftpye sildiğin htaccess dosyasını atın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kaptan

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Mar 2018, 17:41şuanda sitede pretty modu kurulu mu ?

eğer kurulu ise

.htaccess
index

üsteki dosyalar hariç

data dosyalarını silin sonra ftpye sildiğin htaccess dosyasını atın.

sildim şuan sitedeki bütün sayfalara ulaşım sağlandı fakat üye girişi yapılmıyor

tarantula901

Popup kısımdan mı giriş yapmaya çalışıyorsunuz normal  şu kısımdan giriş yapmaya çalış bakalım. /index.php?action=login

Ücretli Smf Destek İçin

kaptan

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Mar 2018, 17:52Popup kısımdan mı giriş yapmaya çalışıyorsunuz normal  şu kısımdan giriş yapmaya çalış bakalım. /index.php?action=login

bir hata meydana geldi diyor

kaptan

giriş yapıldı hocam

tarantula901

Bu sorunu popup sayfadan giriş yapmaya çalıştığınızdamı yaşıyorsunuz yoksa üste attığım linkten giriş yapmaya çalıştığınızdamı yaşıyorsunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

kaptan

usta profil fotoları hata vermiş yüklemeye çalıştım  altta yazdığım hata çıktı
Eklentilerin yükleneceği yer yazılabilir değil. Eklentiniz veya avatarınızı kaydedilemedi.

kaptan

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Mar 2018, 18:04Bu sorunu popup sayfadan giriş yapmaya çalıştığınızdamı yaşıyorsunuz yoksa üste attığım linkten giriş yapmaya çalıştığınızdamı yaşıyorsunuz.

giriş yapınca  ptry url kaldırdım şimdi 2 taraftanda giriş yapılıyor giriş sorunu kalmadı teşekkür ederim

tarantula901

Alıntı yapılan: kaptan - 16 Mar 2018, 18:04usta profil fotoları hata vermiş yüklemeye çalıştım  altta yazdığım hata çıktı
Eklentilerin yükleneceği yer yazılabilir değil. Eklentiniz veya avatarınızı kaydedilemedi.

ftpden attacment klsaorunun izinlerini 777 yapın.

diğer sorununuz çözüldüyse başka sorununuz olduğunuzda başka konuyu açmayın unutmayın. iyi akşamlar.

Ücretli Smf Destek İçin

kaptan

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Mar 2018, 18:15ftpden attacment klsaorunun izinlerini 777 yapın.

diğer sorununuz çözüldüyse başka sorununuz olduğunuzda başka konuyu açmayın unutmayın. iyi akşamlar.

attachments klasörünün izini 777 ama yine olmadı

tarantula901

Avatar yüklemeye çalıştığındamı hata alıyorsun. farklı boyutta avatar dene.

Ücretli Smf Destek İçin

kaptan

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Mar 2018, 18:45Avatar yüklemeye çalıştığındamı hata alıyorsun. farklı boyutta avatar dene.

evet avatar farklı boyutlardada denedim olmadı sonuç : Eklentilerin yükleneceği yer yazılabilir değil. Eklentiniz veya avatarınızı kaydedilemedi.