Login Form Düzen-

Başlatan garfieald, 10 Mar 2018, 19:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

Merhaba üye değilken login form gözüküyor, giriş yapınca da user form sanırım. Bu iki alanı düzenlemenizi rica ediyorum.

Örneğin ziyaretçiyken giriş yapma olanağı yerine ziyaretçi bilgisi istiyorum.

Aşağıdakini istiyorum.

Giriş Yap ve Üye ol bilgiside link olacak üzerine gelince ilgili linklere gidecek tıklanacak....

Üye olduktan/giriş yaptıktan sonra çıkan kısımda ise.

Toplam PM bilgisinin kaldırılmasını, avatarın üye değilkenki hali gibi sağ tarafa alınmasını kullanıcı adınında üye değilkenki gibi sol tarafa alınmasını istiyorum.

Hizalarının aynı olmasını istiyorum.
Örneğin ziyaretçiyken isim solda, giriş yapıncada solda olacak ve aynı hizada.
Örneğin avatar ziyaretçiyken sağda, giriş yapıncada sağda olacak ve aynı hizada.

garfieald

Güncel beklemedeyim.  :o

garfieald

garfieald

Sadece ilk 2 resimi gerçekleştiremedim 3. son resmi yaptım

ziyrertçiyken login form yerine default avatar ve ziyaretçi yazısı yapamdım yardım

garfieald

Hocam guest formuda kaldırmayı başardım fakat son olarak bölgeye default yuvarlak avatar ve ziyaretçi yazısı eklemem gerekiyor onuda nasıl yapacağımı bılmıyorum gercek

tarantula901

Siz avatarı ekleyin yuvarlak yaparız css ile
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Ben zaten css biliyorum sıkıntı onu eklemek :D

tarantula901

Eklediginiz yerde php kodu eklemeyeceksiniz html kodu ekleyeceksiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin