Yatay Postpit Sorunu

Başlatan BrainDamaged, 28 Ara 2017, 18:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BrainDamaged

Merhabalar, forum sayfam için yatay profil alanına geçiş yapabilmek için (http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1128.0) konudaki değişiklikleri harfiyen uygulamam rağmen asağıdaki (https://i.hizliresim.com/lbMp3g.png)  halini alıyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
(http://s3.dosya.tc/server13/a2ryq1/Post.rar.html)

BrainDamaged

tarantula901

o yatay profil alanı default temaya göre yapıldığı için kullanmış olduğunuz temadan dolayı o şekilde gözüküyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 29 Ara 2017, 19:40o yatay profil alanı default temaya göre yapıldığı için kullanmış olduğunuz temadan dolayı o şekilde gözüküyor

İlginiz için teşşekkür ederim, kendi temama göre nasıl ayarlayabilirim acaba ?

BrainDamaged

Merhabalar,  Temamı yeniledikten sonra tekrardan aynı konuyu referans alarak yatay postpite geçiş yapmaya çalışıyorum ancak nedense arka plan kısmında sorunlar yaşıyorum hocam @tarantula901

Not: Gerekli dosya "Default" temadan alınmıştır.

garfieald

Kodları kontrol ettiniz mi? Var mı? (background kodları 3 tane falan olması gerek.)

BrainDamaged

Alıntı yapılan: bangbang - 18 Mar 2018, 12:49Kodları kontrol ettiniz mi? Var mı? (background kodları 3 tane falan olması gerek.)

Kontrol ettim, $godbg adında kodlar mevcut ama nedense işlevde değil

BrainDamaged

Hocam bekleniyorsunuz  :D @tarantula901

BrainDamaged

Sorun çözüldü, yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Biraz erken sevindim sanırım  ;D Kişisel ileti kutusuna girdiğimde gelen iletiler kısmı asağıdaki şekilde olusuyor, hangi dosyayı düzenler isem eski halini alabilir acaba hocam ? Görüntüdeki kısmıda yatay postbite geçirmem gerekiyor mu  ???

tarantula901

Normalde d,splayde yaptılarınızı o kısımdada aynı olması laızm gizli sekmeeeden sitenize giriş yaparak dnermısınız.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Malesef hocam sonuçta herhangi bir değişiklik olmadı  :-\

tarantula901

site ile ilgili bir kullanıcı pmden gonderın sonra sıteeden o uyelıge pm atın ben bı kontrol edeyım boş anımda bu konu lınkınıde pm ekleyın.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Mar 2018, 00:27site ile ilgili bir kullanıcı pmden gonderın sonra sıteeden o uyelıge pm atın ben bı kontrol edeyım boş anımda bu konu lınkınıde pm ekleyın.
Hocam gerekli bilgileri kişisel ileti yoluyla gönderdim.