icann mail atmış lütfen yardım

Başlatan restorasyon, 30 Ara 2016, 13:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

restorasyon

arkadaşlar bir mail aldım dün. domain firmama yazdım ama hosting firmamla iletişime geçmemi onların yardımcı olması gerektiğini söylediler. fakat hosting firmam böyle şeylere pek yardımcı olmaz. teknik hizmetleri yok. bana yardımcı olun lütfen sitemi kara listeye alacaklarmış. bana gelen ingilizce maili aşağıda yazıyorum.

Dear Domain Owner,

Our system has detected that your domain: Restorasyonforum.com is being used for spamming and spreading malware recently.
You can download the detailed abuse report of your domain along with date/time of incidents. Click Here

We have also provided detailed instruction on how to delist your domain from our blacklisting.

Please download the report immediately and take proper action within 24 hours otherwise your domain will be suspended permanently.

There is also possibility of legal action depend on severity and persistence of your abuse case.

Three Simple Steps:
1. Download your abuse report.
2. Check your domain abuse incidents along with date and time.
3. Take few simple steps for prevention and to avoid domain suspension.

Click Here to Download your Report  http://report.icann-monitor.org/view/Domain_Abuse_Report.doc

Please look into it and contact us.

Best Regards,
Domain Abuse Dept.
ICANN Inc.
Tel.: (139) 755-86-99

tarantula901

Mail tam inceleyebilmem için maili hangi adresle gönderdi.

Mail başlığı tam olarak nedir.

Kullanmış olduğunuz domaine ait bir mail adresimiydi.

Maildeki dosya bağlantılarına tıklayıp açmadınız umarım  çünkü bu mail spam mail tehlikeli mail gibi gözüküyorda.

ihs kullanıyorsunuz siz yinede bir ihs bu ticketi açın onlar sizlere bir şekilde yardımcı olacaklardır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

restorasyon

Hocam mail yollayam adres. harvey_cook@icann-monitor.org
Maili sitemin info adresine yolladı. Sütemin adıda
Restorasyonforum.com
Lütfen yardımcı olun hosting firmamda domain fürmamda yardımcı olmuyor

tarantula901

Bu mail sahte mail sizi kandırmak için gönderilen bir mail size gönderdiği doc uzantılı yada farklı bır uzantılı dosyayı tıklayarak bılgısayarınıza vurus bulaştırmayı çalışan bir mail olarak gözüküyor.

Eğer gonderdiği maildeki dosyalarından bırını açmıssanız bılgısayarınızı antıvurusle taratın aksı taktırde daha cok sıkıntı yaşarsınız.

icanın kullanıldığı site https://www.icann.org şu gönderilmiş mailde sahte olduğu açıkça belli.

Yabancı kaynaklarda bu konuda konular var spam olduğu bağlantılara tıklamamanız gerektiği yazıyor.

Gönderilen uyarıyı google farketseydı zaten ılk once google uyarı verırdı icann bu sekılde bir uyarı yapmıyor bildiğim siz yinede dosyalarınızı inceleyin vürüs vs bulaşmışmı diye.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

restorasyon

aynen hocam sizde bana hangi mailden gelmiş diye sorunca mail adresini googlede arattım. face hesap olduğuna dair yabancı sitelerde yazılar paylaşılmış.

yanıtların için teşekkürler. iyi çalışmalar

tarantula901

Rica ederim epostayı ilk gördüğümde mail adresine baktığımda anlamıştım sahte mail olduğu süphelenmemek elde değildi zaten. iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin