Üye grubu

Başlatan Böyle biri yok, 29 Mar 2017, 23:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Böyle biri yok

TRT ben şimdi İleti sayısına göre olan bölümü kapatıp yeni hesap açanlara direk Lodos Üyesi yazmasını istiyorum yani resmi Tagı nasıl yapacağız?

tarantula901

Uye gurubunu kapatmaadan tek gurubu bırakıyorsun zaten bır tanesı sılınmıyor dıgerlerını sılıyorsun o gurubu istediğin gibi yapıyorsun olay bu
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Dediğim şu ileti grubunu kapatacağım.
Grup oluşturacağım yeni Üye diye. Resimli olucak. Kayıt olan kişi hemen o gruba atanacak?

tarantula901

Söylediklerim yaparsan olur sanırım. zaten o guru ıletı sayısına gore ozelııg kullanmak zorunda sılınmeyen sıfır ıletısı olan yenı uye o guruba atanır saten
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Aga ben tag koymak istiyorum ileti sayısına göre yap diyorsun onda zaten şuan ama başka grubu olan ileti açtığında altta yeni üye yazısı duruyor ileti grubu olduğundan sen bunu da ayarladın ıd den kapatıyoruz ama biz kaç kişiye başka grup vereceğiz bunun çözümü yok mu ?

Böyle biri yok

Sıradan Gruplar bölümünde Üye grubu açacağım ve kayıt olan direk o üye grubunu alıcak böyle bir şey var mı ?

tarantula901

o şekilde olmuyor işte ılk uye olan ıletı sayısına gore kısımdan ılk uye gurubunu alıyor zaten baska turlu yenı gurub acsan uye guruplarından otomatık olark atanmaz

Ücretli Smf Destek İçin