forum kurulu ana dizine wordpress kurmak istiyorum

Başlatan serdo, 22 Mar 2017, 14:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serdo

merhaba arkadaşlar ana dizine smf forum kurdum ama ben ana dizine wordpress kurmak istiyorum forumu silmeden ve zarar vermeen bunu nasıl yapabilirim? ayarlari_onar.php forum yüklü klasöre yükledim çalıştırdım ama bu hatayı alıyorum kategorilere ve konulara tıklayınca

404
Not Found

The resource requested could not be found on this server!

tarantula901

Seo modu olarak ne kullanıyordunuz. seo modu kurduysan ftp ana dizininde .htaccess dosyası mevcut mu kontrol et.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

Alıntı yapılan: tarantula901 - 22 Mar 2017, 15:32Seo modu olarak ne kullanıyordunuz. seo modu kurduysan ftp ana dizininde .htaccess dosyası mevcut mu kontrol et.

hocam .htaccess ana dizinde gizli kalmış ayarlarda düzeltim onuda forum klasörüne attım düzeldi teşekkürler.

serdo

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim farklı konuları ayrı başlık altında açmaya çalışın.

admin panelden ayarları olması lazım şuan tam yerini bilmiyorum ayarları bulunca paylaşayım sizinle
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin