Ücretli işlemler yaptırmak istiyorum

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 14 Ağu 2014, 11:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Ücretli işlemler yaptırmak istiyorum

Yapmak istediğim tüm değişiklikler bana ait olan 3 site içinde geçerlidir. Yani yapılmasını istediğim tüm değişiklikleri aynı anda tüm üç site içinde istiyorum.

1: Profil alanlarında düzenleme (Öncelikli)
2: Sitenin bazı alanlarındaki boşlukları kaldırılması (Öncelikli)
3: XHTML hatalarının giderilmesi. (Öncelikli)
4: E-Posta gönderme sorunlarının giderilmesi. (Öncelikli)
5: İsteyeceğim herhangi 5 adet blok (simpleportal için) Bu madde için ben zaten çoğunu kurdum her ihtimale karşı yazdım. Varsayayım bir siteye sadece 2 blok kurduk ben yeterli görürsem diğer 3 tanesi kurulmayacaktır.). Kurduracağım bloklar bunlardan herhangileri olabilir: Son konular bloğu, son iletiler bloğu, (günün, haftanın, ayın enleri bloğu), Siteden rastgele konular bloğu, bloklardan 1 tanesini sitede benzer konuların yanına, altına, sağına, soluna yerleştirme yapılacak.
6: Konu (mesaj) altı linklerin kaldırılması (Öncelikli)
7: Gerekli değişiklikler yapıldıktan sonra 1 - 2 (60 Gün) ay içerisinde meydana gelecek hata kayıtlarını giderme. ( Hata kaydı olursa düzeltilecek. Hata kaydı oluşmazsa sorun yok, birde oluşan hata kayıtları değişiklik gerektiriyorsa bu madde geçerli olacak yoksa üyenin yanlış şifre girmesi, sunucunun geç cevap vermesi vb basit normal oluşan hatlar bu madde kapsamında değildir. Bu madde sadece site kodlarında değişiklik yapılması gerekiyorsa geçerlidir, bunlar dışında geçersizdir.)
8: İstediğim yerin yazı renklerini, tablo boyutunu değiştirme.
9: Sitenin art alan resimlerinin isteğim resimlerle değiştirilmesi.

Öncelikli maddeler olmazsa olmazdır. yani mutlaka hallolması gerekir.
Burada belirttiğim sorunlar her site için ayrı ayrı ele alınacak. Yani bu sorun sosyalbilimciler.com sitesi için ayrı değerlendirilecek, evdersleri.com sitesi için ayrı ve dinogretmeni.com sitesi için ayrı düşünülmelidir.

Uçuk fiyat istemezseniz ben bunları yaptırmak istiyorum. Samimiyim. Unutmadan şunu belirteyim yapacağınız bu işlemler sizin referansınız olacak yaptıracağımız diğer işler için sizden başkasını tercih etmememizi sağlayacaktır.

Değişiklik yaptırmak istediğim siteler:

www.sosyalbilimciler.com
www.evdersleri.com
www.dinogretmeni.com

Lütfen bu siteleri inceleyin, daha sonra karar verin, sonradan fikir değiştirmeyin. Yapamayacağınız  şeyleri hallederim diyerek işe başlamayalım. Çünkü ben önce parayı hesabınıza yatırıyorum daha sonra işlemlere başlıyoruz. Özellikle öncelikli yazan sorunları çözebilecekseniz bu işe evet diyelim. Yoksa kalsın.

Bunları çözerim diyorsanız lütfen belirtin hemen anlaşalım. Anlaşırsak vereğiniz hesaba 18.08.2014 tarihinde  paranızı yatırırım.
Herkes göründüğü gibi değil.

Sosyal Öğretmeni

Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

en yakin zamanda bu konudada yardimci olacagim size
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin