Forum içi avatar [Çözüldü]

Başlatan Tunafloyd, 11 Ağu 2018, 12:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tunafloyd

Herkese hayırlı bir gün dilerim. Forumum da avatar boyutunu "Forum Division Ã,» Yönetim Merkezi Ã,» Eklentiler ve Avatarlar Ã,» Avatar Ayarları" bölümünden 120x250 boyutuna getirdim ama konu içinde hala avatar boyutu küçük bunu nasıl bu boyutlara çekebilirim? Ayarlar ve konu içi avatar görünümü aşağıda ki gibidir. Araştırdım ve çözüme ulaşamadığım için konu açtım.

tarantula901

Avatarı baştan yüklemen gerekiyor avatarın 120x 120 ise 120 altı boyutları olan bir avatar ya da üstü bir avatar kullanın.

120 altı boyutunda avatar kullanırsanız o boyutta gözükür.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Tunafloyd

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ağu 2018, 14:39Avatarı baştan yüklemen gerekiyor avatarın 120x 120 ise 120 altı boyutları olan bir avatar ya da üstü bir avatar kullanın.

120 altı boyutunda avatar kullanırsanız o boyutta gözükür.

Anladım teşekkür ederim deneyeceğim. Ben ilk önce avatarı yükledim sonra ayarları yapmıştım. Sorun çözüldü yardımın için teşekkür ederim.