Subdomain kurulumu

Başlatan celalyagmur, 21 Şub 2020, 17:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celalyagmur

Hocam çözüm bulamadım,sabahtandır nette araştırıyorum buna çözüm bulamadım.Sizin bir öneriniz yoksa tekrardan forumu ana dizine taşıyacağım.Sizden cevap bekleyeceğim...

Tekrar forumu ana dizine kurdum.Buda olmadı başka bir çözüm bulmam gerek hocam.tşk yardımınız için...
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Ayarlari onar forum klasorune atıp dizin yollarını tekrar kontrol et

Bu sorunlar dizin yolları düzgün ayarlanmadığından dolayı kaynaklanır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Hocam zaten şu zıkkım olası cahpca ayarları scpritte yok hiçbir yerde o aldığım şifreyi uygulayacak ayar yerini bulamadım.Zaten sade ve çok anlaşılır bir paneli var ama birtek onun ayar yeri yok hocam,oda beni biraz sıtrese soktu,ana sayfada 404 sıtrese soktu ben daha sağlam ve düzgün birşey bulana kadar bekliyecem şimdilik...tşk

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 24 Şub 2020, 21:03Hocam zaten şu zıkkım olası cahpca ayarları scpritte yok hiçbir yerde o aldığım şifreyi uygulayacak ayar yerini bulamadım.Zaten sade ve çok anlaşılır bir paneli var ama birtek onun ayar yeri yok hocam,oda beni biraz sıtrese soktu,ana sayfada 404 sıtrese soktu ben daha sağlam ve düzgün birşey bulana kadar bekliyecem şimdilik...tşk

dosyaların birinde ayar yapman gerekiyor sanırım, admin panele ayarları eklememiş olabilirler. scripti indirdiğin siteden bakabilirsiniz böyle bir ayar ile ilgili birşey yazıyormuydu diye
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Evet hocam sitesini buldum indirenlerin hepsinin sikıntısı oymuş.Adam orda onu düzeltmenin yolunu göstermiş şöyle diyor...

Captcha ayarları....

Veritabanından recaptcha kodlarını siliniz. General ayarlar tablosundanââ,¬Â¦

Veritabanından general_ayarlar tablosundan yapabilirsiniz.

Şimdi tekrar yüklüyorum bakalım yapabilcemmi,bu veri tabanı dediği yer neresi yüklenen dosyaların içindemi yoksa mysol veritabanları kısmınamı bakacağım.?

Çok şükür caphca olayını hallettim,şimdi denedim çalışıyor.

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 25 Şub 2020, 00:32Evet hocam sitesini buldum indirenlerin hepsinin sikıntısı oymuş.Adam orda onu düzeltmenin yolunu göstermiş şöyle diyor...

Captcha ayarları....

Veritabanından recaptcha kodlarını siliniz. General ayarlar tablosundanââ,¬Â¦

Veritabanından general_ayarlar tablosundan yapabilirsiniz.

Şimdi tekrar yüklüyorum bakalım yapabilcemmi,bu veri tabanı dediği yer neresi yüklenen dosyaların içindemi yoksa mysol veritabanları kısmınamı bakacağım.?

Mysql dan bakacaksınız sanırım

Ücretli Smf Destek İçin