Smf.gen.tr'den Hatıralar

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 28 Eyl 2016, 20:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

söylediğinize katılıyorum ancak forum yerine farklı sistemler gelebilir.

Şu zamanda forumların devam etmesinden en büyük etkin bilgilerin forum sitelerinde olmasından kaynaklanıyor.

Sosyal ağlarda içerik olarak birşey yok
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TTC

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Ekm 2016, 22:06söylediğinize katılıyorum ancak forum yerine farklı sistemler gelebilir.

Şu zamanda forumların devam etmesinden en büyük etkin bilgilerin forum sitelerinde olmasından kaynaklanıyor.

Sosyal ağlarda içerik olarak birşey yok

İçerik forumlarda olmasına bende katılıyorum.

Şimdi sosyal ağda smf modu arasak nerede bulacağız  ;D

omuforum.net

way be neler neler epey mazisi varmış forumun :) yuhphii

tarantula901

Alıntı yapılan: omuforum.net - 14 Mar 2017, 16:16way be neler neler epey mazisi varmış forumun :) yuhphii

Sizden bile eski :D ozamanlar siz daha bebektiniz :D hahaha
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

husami

smf gen tr nin eskisine bir türlü üye olamammıştım ozamanlar üyelik için davet mi bişey gerekiyordu  baktım b
uraya üye olanmayınca bende smfmoda üye olmuş ve tüm herşeyi ordan öğrenmiştim

hatta o üstteki beşli reklam alanını çok istediğim halde vermemişlerdi kodlarını kodlamayı öğrenince bende panellisini yapmıştım
F1 online menejerlik oyunu

indirmek yok kurmak yok üye olmak yeterli yarışlar canlı

salı ve cuma 21de

oyunun linkinden üye olup aramıza katılabilirsiniz
https://www.gpro.net/?id=16B7385991EE

buda whatsapp grubumuz
https://chat.whatsapp.com/CVMxaGyNizFFarkMr2oRsJ

tarantula901

Alıntı yapılan: husami - 16 Mar 2017, 21:56smf gen tr nin eskisine bir türlü üye olamammıştım ozamanlar üyelik için davet mi bişey gerekiyordu  baktım b
uraya üye olanmayınca bende smfmoda üye olmuş ve tüm herşeyi ordan öğrenmiştim

hatta o üstteki beşli reklam alanını çok istediğim halde vermemişlerdi kodlarını kodlamayı öğrenince bende panellisini yapmıştım

smf gen.tr site sahibi olanların sitenin mail adresiyle uye olunuyordu ondan dolayı uye olamamış olabilirsin.

Ben smfyi smf gen trde başladım ancak orada sadece gördüm sonra kendi kendime öğrendim :D öyle kimseden ahım şahım bir yardım almadım :D herşey ortada zaten kopyala yapıştır. :D

Ücretli Smf Destek İçin

husami

içeriği göremeyince olmuyordu ancak ben ozamanlar bot gibi göster diye bi seçenekle kodları görebiliyordum
F1 online menejerlik oyunu

indirmek yok kurmak yok üye olmak yeterli yarışlar canlı

salı ve cuma 21de

oyunun linkinden üye olup aramıza katılabilirsiniz
https://www.gpro.net/?id=16B7385991EE

buda whatsapp grubumuz
https://chat.whatsapp.com/CVMxaGyNizFFarkMr2oRsJ

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

kirkagacforum

smf.gen.tr yi kurmuş olduğum forumlar sayesinde öğrendim. O sıralar çok aktifti. Kısa zamanda da sorular cevaplanıyordu...

Alttire.com, ForumBeles.com ismetiyye.com gibi smf forumlarını yönettik. Tabii sonra kalmadı forum kültürü.

Admin panelinden ayarlı dost siteler modu düzenlemiştim, başka modlara bakarak.  ;D Güzel günlerdi bee...

Keşke eski siteyi tümden indireydik. :) Güzel olurdu bence.

Eski günler çok güzeldi...

tarantula901

Tekrardan smf gen tr Ailesine hoşgeldin eski smf gentr ailesini bende bilirim ozamanlar güzeldi tabi forum işleri bitince smf gen tr ilgide azaldı.

Ücretli Smf Destek İçin

İvan_

Merhaba eski ve yeni dostlar. 2006'da kurduğum smf.gen.tr 'yi tekrar kanlı canlı görmek çok hoş. Emeklerinize sağlık. Ara sıra emekli smf' ci   8) olarak uğrar sohbet ederiz İnşaallah.
Başarılar.. ;)
Not: Hard disklerimi bir karıştırayım eski veritabanı yedeklerime bir şekilde ulaşırsam veririm. Sıkıntı yok.
ivanterefişkemgözlereşiş

tarantula901

Alıntı yapılan: İvan_ - 25 Mayıs 2018, 22:04Merhaba eski ve yeni dostlar. 2006'da kurduğum smf.gen.tr 'yi tekrar kanlı canlı görmek çok hoş. Emeklerinize sağlık. Ara sıra emekli smf' ci   8) olarak uğrar sohbet ederiz İnşaallah.
Başarılar.. ;)
Not: Hard disklerimi bir karıştırayım eski veritabanı yedeklerime bir şekilde ulaşırsam veririm. Sıkıntı yok.

Hoşgeldin ivan evet eski smfyi iyi bilirim eskisi kadar aktiflik olmasada smf.gen.tryi yaşatmaya çalışıyoruz.

İlk başta asıl smf gentr yedekleriyle başlıyayım dedim ama diğer arkadaşdan alamanıştım malesef bizde sıfırdan başlamak zorunda kaldık.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Smf'nin modası asla geçmez.
Hayırlı forumlar dilerim.
Herkes göründüğü gibi değil.

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 30 Eyl 2016, 10:18Sen smfnin en eski halini hatırlarmısın.

valla en eski halini bizde merak ettik adminim nasıldı acaba  ???