Admin Rengi

Başlatan Talhanya, 25 Mar 2017, 20:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Talhanya

Çevrim içi listesinde admin gözüküyor ama konuya yanıt verirken user rengini alıyor nasıl düzelteceğiz ?

tarantula901

member color kullanıyormusunuz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Talhanya

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Mar 2017, 21:12member color kullanıyormusunuz

Neden bilmiyorum ama çoğu modifikasyonu kabul etmiyor

tarantula901

sitede emulator dıye konu var onu okuyun cepteyım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Talhanya

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Mar 2017, 21:36sitede emulator dıye konu var onu okuyun cepteyım
Teşekkürler

Talhanya

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Mar 2017, 21:36sitede emulator dıye konu var onu okuyun cepteyım

Dediğiniz şeyi denedim fakat halen olmuyor

tarantula901

Olması lazım çünkü ben aynı şekilde kullandım.

emulator kısmında o modun sürümü yazın olmazsa 2.0 olarak ekleyin farklı sürümleri girin kurulum çıkacaktır.

Ücretli Smf Destek İçin

Talhanya

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

pmnı cevapladım

Ücretli Smf Destek İçin