Index

Başlatan Ziyaretci, 07 Haz 2018, 13:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziyaretci

Ben index editliyorum fakat kodların bazılarını bilmiyorum mesela arkada üstüne gelince kaçan oklar var
bunun gibi kodların olduğu siteler varsa atabilirmisiniz

tarantula901

Tam istediğiniz neydi anlamadım kaçan oklar derken
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

Yukarıdaki resime dikkatli bakın oka benzer birbirleri ile birleşik molekül mü denir atom mu denir o tarz birşey var mouseyi üstüne getirince yer değiştiriyor onu demek istiyorum.

www.celiktepe-hp.tk burdaki gibi diyorum

tarantula901

o java scriptle yapılıyordur bunu aldığınız siteden kodları alıp kullanabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Twingo

Aradığın şey bu mu?

TIKLA

Ziyaretci

tarantula901

Kodları ekleyerek
Alıntı yapılan: Ziyaretci - 16 Haz 2018, 23:07Evet

Arkadaş kodları vermiş bu linke tıkla oradaki kodları ındex dosyasına eklemen yeterli

Ücretli Smf Destek İçin