Eski versiyon forumu yeniden açmak

Başlatan soulfather, 20 Nis 2024, 22:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

soulfather

Uzun zaman önce kurduğum forum vardı eski versiyon onu kurup eski bilgileri almam lazım yeni sürüme yükseltmek için. Ama önceki sürümü çalıştırmam lazım veri tabanı vs bir sürü hata alıyorum başka türlü nasıl yaparım acaba yardım edecek varmi acaba.

soulfather

bir şekilde 2 1 4 sürümüne geçmek için upgrade dosyaları attım tam çalıştıracaktım admin şifresi vs istedi yazdım sonraki sayfaya gitmedi http 500 hatası veriyor site açılmıyor.

casper3622

Farkındamısın bu forum artık cinli köy gibi üç beş kişi kaldık gerisi köyden kaçtı

soulfather

Alıntı yapılan: casper3622 - 21 Nis 2024, 17:13Farkındamısın bu forum artık cinli köy gibi üç beş kişi kaldık gerisi köyden kaçtı

Öyle malesef yapacak bir şey yok eski Bi site vardı açayım dedim yapabilirsem diye âma olmadı gitti yapıyorum bu sefer utf8 oluyor karakter bozuluyor güncellemeyim dedim bu sefer site görüyor php sürüm değişiyorum tam güncellenecek bu sefer dosya hatası veriyor tutturamadım gitti.

casper3622

Acaba SMF nin kendisistem dosyalarında bir sorun olabilirmi onlar da uğraşmayı bırakmış olmasın vbulletine geçmeyi düşünüyorum veya xenforo ya

soulfather

Alıntı yapılan: casper3622 - 21 Nis 2024, 18:28Acaba SMF nin kendisistem dosyalarında bir sorun olabilirmi onlar da uğraşmayı bırakmış olmasın vbulletine geçmeyi düşünüyorum veya xenforo ya

Bu ücretlilere baktım çok para dolar fırlayaca uçmuş gitmiş bende baktım ama uğraşıyoruz zaman geçiyor işte.