SMF Metin Editörü

Başlatan thezalim02, 07 Haz 2018, 13:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

thezalim02

Merhaba benim smf sürümü için daha verimli bir yazı editörü yokmu varmı ? varsa nasıl eklenir sizin yazı editörü çok güzel bunu 2.0.15 dahil edebilirmiyiz

tarantula901

Bu sitedeki 2.1 e özel bir editor ama buna benzer editorler olması lazım arama yapın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Aytekinet

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Haz 2018, 13:36Bu sitedeki 2.1 e özel bir editor ama buna benzer editorler olması lazım arama yapın

merhaba yeni konu açmak istediğimizde veya hızlı cevap vermek istediğimizde bu forumda ki gibi yazı editörü olmasını istiyorum Kalınlaştırma Eğik yazı vb. şeyler gibi bunu hangi eklenti ile yapabilirim ?

tarantula901

Alıntı yapılan: Aytekinet - 08 Ksm 2018, 18:22merhaba yeni konu açmak istediğimizde veya hızlı cevap vermek istediğimizde bu forumda ki gibi yazı editörü olmasını istiyorum Kalınlaştırma Eğik yazı vb. şeyler gibi bunu hangi eklenti ile yapabilirim ?

2 0 15de editör olması lazım default olarak.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin