2.0.14'ten 2.1 betaya güncelleme

Başlatan facfur58, 16 Haz 2017, 01:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

facfur58

Arkadaşlar simdi ben güncellemek için dosya ve dizinleri ftpye attım lakin upgradee girince ftp bilgisi soruyor doğru girdiğim halde herhangi bi işlem yapmadan sayfayı yeniden başlatıyor.

tarantula901

şuanda asıl sitelerinizde smf 2.1 önermiyoruz. çoğu mod uyumlu değil ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

girmiş olduğunuz bilgileri eksiksiz girdiğinize eminmisiniz.

bilgileri girdiğini alandan resim atarmısınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

facfur58

tarantula901

Ftp bilgilerini girdikten sonra site admın kullanıcı adı ve şifreyide giriyormusunuz alt alandan
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

facfur58

Evet hocam girdim ve sonuç yine aynı

tarantula901

Bi alt klasorun izinlerini not edip izinlerini 777 yapıp deneyin.

Ücretli Smf Destek İçin

facfur58

hocam denedim olmadı bende güncellemekten vazgeçtim yoksa olmayacak herhalde sizce en stabil çalışan smf sürümü kaçtır?

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

yeninesil

yukarıdan step 0'ı 1 yapıp deneyebilirsiniz bende localde ftpden dolayı kuramamıstım.

tekyürek

Seting.php ve seting_bak.png
Bunlari degistirmesi lazim yoksa guncelliyemez  :)

fabak

aynı sorunu ben de yaşıyorum. ftp bilgilerim doğru ama altta ekte verdiğim resimdeki gibi hata veriyor.

tarantula901

Tüm dosya izinlerini 777 yap öyle dene sonradan klasor 755 dosya 644 olarak değiştir.

eğer yine olmaz ise public_html iznini 777 yap ihsmi kullanıyorsunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

Arkadaslar seting.php bunu degistirin beta e inki farkli 50 kere dedirtmeyin

fabak

Alıntı yapılan: tekyürek - 30 Tem 2017, 14:27Arkadaslar seting.php bunu degistirin beta e inki farkli 50 kere dedirtmeyin

iyi de neyle nasıl değiştireceğiz. large upgrade olarak ftp ye attığımız kurulum dosya içince setting.php yok.
eskisi nasıl değişecek?

tekyürek

Var kardesim
Indirin
https://github.com/SimpleMachines/SMF2.1/tree/v2.1-beta.3

Ivinde var other klasorunde  icindeki seting.php yi duzenleyin kendinize gore

Duzenledikten sonra  kopyalayin adini seting_bak.php olarak degistirip ptp ye atin