Başlatan must006, 24 Mar 2018, 16:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

must006

Sunucuya yüklenen avatarlar belirlediğim width ve yükseklik üstünde olursa otomatik olarak HTML ile küçültülüyor fakat ben aynı zamanda belirlediğim width ve height altında olan avatarları yine belirleyeceğim width ve height ile büyültüp yüklenmesini istiyorum. Konuyla alakalı yardım bekliyorum. İyi forumlar.

tarantula901

siz width ve height 120x120px olsun diyelim siz bunu 250x250 yapmak istiyorsunuz o şekildede ftp yüklensin istiyorsunuz değil mi

Bu şekilde bir ayar görmedim ama bu şekilde yaparsanız resimler kendi kalitesi dışına çıkarak kötü görenebilir.

avatar ile ilgili ayarlara şuradan ulaşabilirsiniz. /index.php?action=admin;area=manageattachments;sa=avatars
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

must006

İşin özü; yüklenen tüm avatarlar 100x100 olsun istiyorum. 200x200 veya 1x1 bile yüklense, 100x100 olarak kaydedilsin.

tarantula901

Dediğiniz şekilde olmaz 1x1 resmi ftp 100x100 olarak eklediğinde resimleri gördüğünüzde bu nedir deersiniz :D

size atttığım linkten belirlediğiniz px ayarını yapın kimse o pixe altına yada üstüne çıkamasın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin