Uzun zamandır cevabını aradığım bir sorun

Başlatan NovaCrawled, 02 Ara 2017, 14:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NovaCrawled

Öncelikle selamun aleyküm beyler bayanlar.
Uzun zamandır aradığmı bir sorun var ve nasıl yapacağımı bilmiyorum , bayadır arıyorum video , resim vs yok.

Şimdi yetkililere resimli özel tag veriyoruz."Yönetici" veya "Admin" gibi taglar veriyoruz.Ben bunları nasıl değişitirirm benim sitemde kırmızı , yeşil küplerden oluşmakta.Elimde şu şekilde resimler var.

İşte böyle resimler var.Ben bunları yetkili olanlara vermek istiyorum.İsimlerinin altında olur."2 lvl admin" , "Yönetici" "Sahip" gibi resimli taglar olur bendede resimleri var fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Konuyu anlamayan varsa daha detaylı anlatayım.

Cevabı bilenler lütfen yardım etsin.

NovaCrawled

@tarantula901 , sendede "Kurucu" tagı var mesela bende onları nickin altına koymak istiyorum o nasıl olacak işte.Yardım edermisn

tarantula901

Admün panelde grup düzenleme kısmından yapabilirsiniz resimleri var olan resim yolup oraya resimleri atın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

NovaCrawled

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Ara 2017, 15:16Admün panelde grup düzenleme kısmından yapabilirsiniz resimleri var olan resim yolup oraya resimleri atın
Daha detaylı anlatırmısın pek anlamadım.

Buradanmı bahsediyorsun ;

@tarantula901

tarantula901

Ftpde bulunan temanınızın içindeki images klasorune ranklarınızı atın. sonrasinda ekran bulunan staradmin.gif yerine o resimlerin adlarını yazın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

NovaCrawled

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Ara 2017, 16:47Ftpde bulunan temanınızın içindeki images klasorune ranklarınızı atın. sonrasinda ekran bulunan staradmin.gif yerine o resimlerin adlarını yazın.

FTP nerede tam anlamadım?, tema klasörü nerede ?
Bu arada tema klasörü diyorsunuzda bu tema klasörü smf'nin kendisininmi?Eğer kendisininse nasıl kendi temamı koyarım? :D

Dosya yerini bulamadım onu söylesen yeter :D

tarantula901

Sitede arama yapmanız lazım.

Ftpde public_html içinde Themes ve kullanmış olduğun tema ıcıne

yeni temayı panelde tema yukleme kısmından

Ücretli Smf Destek İçin

NovaCrawled

Dediklerini yaptım ve temayı smf'ye yeniden yükledim fakat hiçbirşey değişmedi.

tarantula901

Olması lazım bir yerde hata yapıyorsunuz.

Ücretli Smf Destek İçin