Son İletiler

Webmaster Genel Sorunları / Ynt: Önbellek dizini yazılabil...
Son İleti Gönderen tekyürek - 01 Mar 2024, 18:57
Alıntı yapılan: ferhanfiliz - 29 Şub 2024, 00:25cPanel den yaptım ama olmadı maalesef.Admin girişi yapınca aynı uyarı devam ediyor.

Ftp den yap sende
Son İleti Gönderen ferhanfiliz - 29 Şub 2024, 00:25
Alıntı yapılan: tekyürek - 28 Şub 2024, 21:47Cache klasorunu 777 yapin duzelir

cPanel den yaptım ama olmadı maalesef.Admin girişi yapınca aynı uyarı devam ediyor.

Son İleti Gönderen tekyürek - 28 Şub 2024, 21:47
Alıntı yapılan: ferhanfiliz - 27 Şub 2024, 01:14Hosting firmama yazmıştım sorunu,bana yazdığı yanıt ekte..Anlamadığım için buraya yazıyorum.

Cache klasorunu 777 yapin duzelir
Son İleti Gönderen ferhanfiliz - 27 Şub 2024, 01:14

Hosting firmama yazmıştım sorunu,bana yazdığı yanıt ekte..Anlamadığım için buraya yazıyorum.
Webmaster Genel Sorunları / Önbellek dizini yazılabilir de...
Son İleti Gönderen ferhanfiliz - 27 Şub 2024, 00:23

SMF 2.0.19

Brightforest tema da header.png resmini değiştirdim.

Önce HTTP ERROR 500 hatası verdi.Hosting firmasına yazdım.

Bana güncelleme mi yapmıştınız diye yazmış,şu an site açılıyor ama

Performance Uyarısı
Önbellek dizini yazılabilir değildir - bu durum forum'unuzun performansını kötü yönde etkileyeektir.

uyarısı var şimdide..
Düzeltme yolu varmıdır?
Ücretli İşlemler / Ynt: domain değiştirme
Son İleti Gönderen ferhanfiliz - 25 Şub 2024, 05:20
Alıntı yapılan: Dreamsoldier - 23 Şub 2024, 07:30Öncelikle smf dosyalarında değişiklik yapılacak yerler vardı galiba bu sorunun çözümü için. Çok önceleri (2013-2014) lerde yapmıştım bu şekilde taşımayı. Bir'de eklenti olabilir site içerisindeki mevcut linkleri otomatik düzeltiyordu galiba istediğiniz adrese uyarlıyordu.

-Bir işlem yapmadan önce mutlak suretle tam yedek alın. FTP dosyalarını elle yedekleyin. En önemlisi Mysql veya phpmyadmin'den veritabanı yedeği alın.

Sayın Dreamsoldier bu kadar uğraştıracağını bilseydim hiç girişmezdim bu işe..DNS yönlendirmesi yapılınca her şey hallolur diye düşünmüştüm.
Son İleti Gönderen Dreamsoldier - 23 Şub 2024, 07:30
Öncelikle smf dosyalarında değişiklik yapılacak yerler vardı galiba bu sorunun çözümü için. Çok önceleri (2013-2014) lerde yapmıştım bu şekilde taşımayı. Bir'de eklenti olabilir site içerisindeki mevcut linkleri otomatik düzeltiyordu galiba istediğiniz adrese uyarlıyordu.

-Bir işlem yapmadan önce mutlak suretle tam yedek alın. FTP dosyalarını elle yedekleyin. En önemlisi Mysql veya phpmyadmin'den veritabanı yedeği alın.
Son İleti Gönderen ferhanfiliz - 17 Şub 2024, 22:45
Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Şub 2024, 00:41Sitenizi sorunsuz yeni domaine taşınız mı?

Eski siteniz aktif ise eski linklerle birlikte yeni siteye 301 yönlendirme yapabilirsiniz.

İkinci ayın 25 inde eski domainin süresi dolacak.Beklemekde yarar var diye düşünüyorum.
Hosting yetkilileri oldukça yardımcı oluyorlar.Yeni domain ile giriş yapıp admin e girmeye çalıştığımda eski domaine dönüyordu.Şimdilik o halledildi.
Smf Tema istek ve Editleme / Ynt: png logoyu gif yapma
Son İleti Gönderen ferhanfiliz - 15 Şub 2024, 00:38
public_html/themes/brightforest/css    inşallah doğru yerden bulmuşumdur..

index.template.php yi direk public_html den almıştım.
Sizin düzenlediğinizi yine oraya attım.
Smf Tema istek ve Editleme / Ynt: png logoyu gif yapma
Son İleti Gönderen tekyürek - 11 Şub 2024, 09:49
ekte verdigimi yükleyin ve bana yine temanızın index.css dosyasını atınız