siteye girdiğimde sadece yazılar cıkıyor sorun ne olabilir ?

Başlatan turgayazz, 26 Mar 2019, 19:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

turgayazz

arkadaslar forum sitemi kurdum fakat giriş yaptıgımda Ana Sayfa
Yardım
Ara
Yönetim
Özellikler ve Seçenekler
Paket Yöneticisi
Hata Günlüğü
gibi sola yatkın cıkıyor tema falan gozukmuyor sebebi ne olabılır forum sitesi  http://smftezodevi.ml/ yardımcı olur musunuz

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turgayazz

hocam merhaba konu uzerındekı butun ıslemlerı yaptım ama sorun hala devam edıyor yardımcı olma sansınız var mı

tarantula901

Alıntı yapılan: turgayazz - 27 Mar 2019, 15:55hocam merhaba konu uzerındekı butun ıslemlerı yaptım ama sorun hala devam edıyor yardımcı olma sansınız var mı

demekki yapmadiniz ayarlari onar php atip sonra tarayicidan acin dosya yollarini secin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turgayazz

bana tekrar anlatabılır mısınız ne yapmam gerektıgını bıraz yabancıyım bu konulara da

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

turgayazz