smf Eposta gonderme kesin çözüm

Başlatan tarantula901, 21 Haz 2014, 23:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

garfieald

Benim site için hangi yöntem uygun?

tarantula901

Hangisi uygun olup olmadığını siz daha iyi bilirsiniz. mail fonksiyonu çalışıyorsa mail çalışmıyorsa smtp olayını kullanın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Bu kısımda bir şey değişecek mi?

garfieald

bayağı karışık bir konu hiçbişey anlamadım

tarantula901

Neresi karışık her şey ortada nerede takıldınız ki
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Merhaba şifremi unuttum seçeneği kullanıldığında sorun yok fakat  e-posta aktivasyonlu üyelikte eposta gelmiyor

tarantula901

Alıntı yapılan: bangbang - 21 Mar 2018, 00:12Merhaba şifremi unuttum seçeneği kullanıldığında sorun yok fakat  e-posta aktivasyonlu üyelikte eposta gelmiyor

aktıvasyon ozelliğini aktif etmen lazım

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Zaten uyelikler e posta onayli baska neyi aktif etmemiz gerek.

tarantula901

Şifremi unuttumda mail çalışıyorsa aktivasyonlu mailinde gelmesi gerekiyor kontrol edin ayarları eposta ayarlarını.

Ücretli Smf Destek İçin

efendim

Bazı hosting firmaları smpt - e izin vermiyor bu nedenle gmail adresinizi bağlanmanızı öneririm.

calientE

Merhaba arkadaşlar;

SMTP mail, aktivasyon sorununu bende çok yaşadım ama bir ekleme yapmak ve kesin çözüm aldığım bilgileri sizlere sunmak istiyorum.

Güncelleme : 06.07.2018

E-Posta türü : SMTP
SMTP sunucusu : smtp.siteadi.uzantı
SMTP bağlantı noktası : 587
SMTP kullanıcı adı : mailiniz@siteadi.uzantı (açmış olduğunuz mail)
SMTP şifresi : Mail şifresi (açmış olduğunuz mail şifresi)

Bu bilgileri girdikten sonra mail gönderme işlemi yapılmıyorsa yapmanız gereken şey burada kullandığınız mail adresini.

"Sunucu Ayarları" kısmında bulunan

Site Yöneticisinin Adresi : ayarları kısmına mail adresini gireceksiniz sonrada mail gönderimi aktivasyon olayları çalışıyormu test edin.

NOT : Mailiniz, domain üzerinden açmış ve forum ayarların da belirtmiş olduğunuz webmaster mailini ayarlamayı unutmayın.
calientE

ByGold

7aydır yapamıyordum sonunda yaptım artık mail sorunum yok teşekkürler tarantula901 yuhphii
Bir Umuttur Yaşamak!