Smf Tema nasıl yüklenir.?

Başlatan tarantula901, 20 Tem 2016, 17:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Smf'de tema nasıl yüklenir anlatacağım bilmeyenler olabilir diye  anlatma gereği duydum.

İlk Önce admin panele giriyoruz. "Kullanılan Tema"  tıklıyoruz.

"Yönet ve Yükle" Tıklayın.

Aşağıda bulunan "Yeni Tema Yükle" kısmı temayı seçip temayı yükleyebilirsiniz.

Şöyle bir uyarı alırsanız "Dikkat - tema dizininiz yazılabilir olmadığı için, yeni bir tema oluşturamaz veya yükleyemezsiniz!"

Themes Klasoru dosya iznini "777" yapıp temayı yükleyin ardından tema yüklendikten sonra dosya iznini "755" yapmayı unutmayın.

Tema yükleme ile ilgili sorunuz olursa bu başlık altında yazabilirsiniz.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Ben gtahatti.com'da senin büyük yardımlarınla bir site geliştirdim hatırlarsan. Hostingi geri yedek yaparak tekrar geri aldım o forumu.

Şimdi istiyorum ki benim gtahatti.com'dan  bilmemne.com'a vermek istiyorum o forumu nasıl yaparız bir standartı varmıdır?

Bu editlenmiş bir tema :)

tarantula901

Bayağı zaman olmuş gözümden kaçtı sanırım :D

İstediğiniz bir temayı başka bir sitede kullanmak istiyorsanız.

Eğer o temanın üzerinde birden çok mod kurulmuş ise aynı modları kurmanız gerekir aksi taktirde sorun olabilir.

Ftpde o temayı bulup temanın içine girdikten sonra tüm dosyayı zipleyin tema adını ziplerken verin sonra tema yükleme kısmından temayı yükleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ByGold

Adminim Ben Dziner Studionun Darkbreak Temasını Buldum Fakat Yüklüyorum Ama Temayı Sectigimde BemBeyaz Bir Sayfa Oluyor bide bu themes klasorundeki 777 Nasıl Yapıcam Acaba Ondan Olabilirmi Yapmıyorum Diye?
Bir Umuttur Yaşamak!

tarantula901

Ftp programından klasorun iznini 777 yapmanız lazım.

Ücretli Smf Destek İçin