Web Page Blocked Hatası ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 20 Şub 2016, 09:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Web Page Blocked Hatası ve Çözümü

Okuldan giriş yapınca tüm sitelerimize şu hata ile karşılaşıyoruz.
MEB internetini kulanınca böyle sorunla karşılaşıyoruz. Normal diğer internetlerde sorun yok.

Alıntı YapWeb Page Blocked

An error occurred while trying to rate the website using the webfiltering service.

Web filter service error: all Fortiguard servers failed to respond
Client IP: 78.186.90.236
Server IP: 176.53.63.122
User name:
Group name:

Normal evden veya başka internetten giriş yapınca böyle bir hata yok.
Bu sorunu nasıl çözebiliriz?
Ekran görüntüsünü ekten veriyorum.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

size pm atıyorum bu konu ile ilgili onları  konrol edip geri dönüş yapın site linkleri attıgım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Dönüş yapılmıştır. İlginiz için çok teşekkür ederim

tarantula901

rica ederim ip ile ilgili bir sıkıntı sanırım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Bu gün bu sorun kendiliğinden çözüldü. MEb çalışma myapıyormuş bize gelen bilgiler bu yöndeydi.
Aynı sorundan www.buyuknet.com da da vardı. Sonra hepsi çözüme kavuştu. İlginiz için çok teşekkür ederim.

tarantula901

Anladım doğrudur sorunun çözülmesine sevindim.

Ücretli Smf Destek İçin