Satlık internet sitesi

Başlatan uyanangenclik, 28 Mayıs 2017, 17:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

uyanangenclik

Geniş bir içeriği olan sitem satlıktır arkadaşlar
132299 İleti
103800 Konu
9046 Üye. (şirilmemiş çogu e psta güncel)

İlgilenen arkadaşlar bana aşağıdaki e posta ile ulaşabilirler.

uyanangenclik@gmail.com
Satlık site linki: http://www.uyanangenclik.com/index.php?action=forum
Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

pm gönderildi geri dönüş bekleniyor.

uyanangenclik

Arkadaşlar siteme müşteri bulup satşı yaptırana %10 'unu vereceğim bilginize...  :D

Şu anda bir film sitesinden 6000 tl teklif geldi.
%10 'u 600 tl yapar. İyi para değil mi?  ;)

omuforum.net

6 bin tl  yuhphii  mehmet bey ne diyorsunuz bence imkanı yok o para etmez :D

tarantula901

Alıntı yapılan: omuforum.net - 31 Mayıs 2017, 18:486 bin tl  yuhphii  mehmet bey ne diyorsunuz bence imkanı yok o para etmez :D

neden olmasın ben analiz.etmeden tam olarak yapmaz mı birşey diyemem ancak forum sitelerinin satışı zordur satın aldıktan sonra bir hata ile tüm hitten olma ihtimali yüksek verdiğin para çöpe gider. 6bintl müşteri.bulduysa satabilir müşteri bulduysan uyanan gençlik sat derim yada reklam koyarak o parayı bir kaç aya çıkarabilirsin. Reklamından reklamına değişir.

Sitenizin durumuna göre eğer düşüncelerim doğruysa o fiyatı 6 ay içinde çıkarılabilir tabi o düşüncelerim doğruysa

Forum sitesine o fıyatı verecek olan varsa sat gitsin derim o fiyatı ben mesela vermem onun yerine o parayla yeni bir site oluşturup yada var olan bir siteye özgün makale satın alarak kat kat gelinebilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Şu anda forum lord'un (Mehmet Asım Dağ) sahibide almayı düşünüyor. 

"Sitenizi satın almam durumunda telif hakkı bulunan tüm içerikleri kaldırmak durumunda kalabilirim, film, full programlar vs.." diyor. Bakalım onun teklifinden sonra karar verecem.

Tabloya göre ziyaretçi sayısı gelecek vaad ediyor. Ne dersiniz?
Sizce satmalı mı yoksa reklam alıp denemeli miyim?

Belkide tarantulanın dediği gibi reklam alıp bir denemek lazım.

tarantula901

Google sayacını kullanın gerçek hiti öğrenin sitenizin içeriği legal den çok hit alıyorsa ıllegal içerikleri çöpe atın sonra google adsense başvuru yapın gunluk hit 7 ıle 10 k ise aylık bin tl kazanabiliesiniz. Tabi.reklam yerleşimini düzgün yaparsanız

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Alıntı yapılan: uyanangenclik - 01 Haz 2017, 11:28Şu anda forum lord'un (Mehmet Asım Dağ) sahibide almayı düşünüyor. 

"Sitenizi satın almam durumunda telif hakkı bulunan tüm içerikleri kaldırmak durumunda kalabilirim, film, full programlar vs.." diyor. Bakalım onun teklifinden sonra karar verecem.

Tabloya göre ziyaretçi sayısı gelecek vaad ediyor. Ne dersiniz?
Sizce satmalı mı yoksa reklam alıp denemeli miyim?

Belkide tarantulanın dediği gibi reklam alıp bir denemek lazım.

r10 üyeliğinizin yoksa ben açabilirim müşteri bulabilirim ama o fiyat çıkarmı bilemedim %10 talibim :D

uyanangenclik

8 bin bile veren oldu kardeşim. Müşteri bulunurda. Kafamı kurcaladı.
Demekki bu site kazandırabilecek konumda.
Tranatulanın dediğini yapacağım. Bir reklam işini deneyelim bakalım.
Acelem yok. illegal içerikleri temizliyorum. Adsenseye başvurup
Adsense ile bakalım ne kadar kazanacaz?
Olmadı satarız. Ama sen aklımdasın o zaman satşına bakarız.
%10 un mahfuz merak etme :D

omuforum.net

Alıntı yapılan: uyanangenclik - 03 Haz 2017, 13:348 bin bile veren oldu kardeşim. Müşteri bulunurda. Kafamı kurcaladı.
Demekki bu site kazandırabilecek konumda.
Tranatulanın dediğini yapacağım. Bir reklam işini deneyelim bakalım.
Acelem yok. illegal içerikleri temizliyorum. Adsenseye başvurup
Adsense ile bakalım ne kadar kazanacaz?
Olmadı satarız. Ama sen aklımdasın o zaman satşına bakarız.
%10 un mahfuz merak etme :D

sana 1-2 sitenle ilgili öneri veriyim eğer para kazanıcam diyorsan siteni biraz optimize etmelisin bence en önemlisi mobil tasarıma önem vermelisin hitin 1-2 katına çıkacağına inanıyorum  ve sitenin üst kısmında verdiğin dış bağlantıları bildiğin spamlık no follow çevirmelisin bence eğer footer link satıyorsan da talibim

tarantula901

Alıntı yapılan: omuforum.net - 03 Haz 2017, 21:38sana 1-2 sitenle ilgili öneri veriyim eğer para kazanıcam diyorsan siteni biraz optimize etmelisin bence en önemlisi mobil tasarıma önem vermelisin hitin 1-2 katına çıkacağına inanıyorum  ve sitenin üst kısmında verdiğin dış bağlantıları bildiğin spamlık no follow çevirmelisin bence eğer footer link satıyorsan da talibim

eğer şuanki haline dokunup komple ddğişiklik yaparsa hitleri yuzde yüz düşecektir söylediklerine katılıyorum mobil uyum çok çok önemli ancak şuanki yapıyı bozmadan geçerse dediğin gibi hit artar aksine hata yaparsa sitenin sonu olur

Ücretli Smf Destek İçin

yeninesil

site sağlammış ama eski site gelecekte nolur bilemiorum. Yenilenip genel konu yerine domainle ilgili tek konu(öğrencilerle ilgili felan) üzerinden giderse üyelerde aktif olabilir.
kendiniz uğrasmak istiosanız die dedim bence satın

tekyürek

Yakinda elinde patlar site sat yeniden basla

omuforum.net

evet site sağlam ama işi bilmeyen biri optimize etmeye kalkarsa yönlendirmeleri yapmazsa patlar eğer siteyi büyütmek geliştirmek istiyorsa optimize şart veya olduğu şeklinde kullanır ama benim önerimde eğer doğru optimizasyon yapılmıcaksa satılması yönünde yoksa mehmet bey dediği gibi site çöp olur birden