Seo Kaldırınca Siteye Giriş Yapamıyorum (htaccess Sorunu)

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 24 Ara 2017, 00:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Seo Kaldırınca Siteye Giriş Yapamıyorum
Demo site üzerinde  Seo4Smf 2.0 kullanıyordum. Bu modu kaldrınca sitenin  yönetim paneline, anasayfaya, girişte hiçbir soru yok ama konulara ve alt kategorilere girince beni kopyaladığım siteye yönlendiriyor, atıyor.
Zannedersem htaccess dosyasından kaynaklanıyor. Bana seo olmayan smf varsayılan htaccess verme imakanınız varsa veya bu soruna çözüm için yardım ederseniz memnun olurum.
Ek Bilgi: www.dinogretmeni.com sitesini www.ahmettektas.com sitesine kopyaladım/ klonladım/ demo yaptım üzerinde çalışmak için...
Yani ahmettektas.com üzerinde tüm modları vb kaldırdım seo yu da kaldırdım.  Seo yu kaldırınca bu sorun meydana geldi...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Seoyu kaldırınca ftpdeki .httaccesi kaldırın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Denedim olmadı. Ne kadar aradıysam bulamadım bu dosyanın orijinalini bulayım diye ama o da olmadı.
Bulduğu tüm .httacce leri denedim yine sorunu çözemedim.
İlgin ve yardımların için teşekkür ederim.

mkucuksari

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 24 Ara 2017, 18:49Denedim olmadı. Ne kadar aradıysam bulamadım bu dosyanın orijinalini bulayım diye ama o da olmadı.
Bulduğu tüm .httacce leri denedim yine sorunu çözemedim.
İlgin ve yardımların için teşekkür ederim.
Bende geçenlerde test için kaldırayım dedim ve aynı şekilde sorunla karşılaştım. Aslında SEO kaldırılma sorunu ile ilgili zamanında bunu yazan arkadaşın bazı cevapları vardı.

Nette aratırsan artık tarih olan smf destek sitesindeki eski mesajlar belki yardımcı olabilir.
Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

tarantula901

Tum kodlari kaldirdiktan sonra dbde seo4 diye aratip ilgili alanlari kaldirman lazim ondan once yedek alin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Bu sorunu da çözdük sitede .httacce ve seo4 diye hiçbir kod kalmayacak şekilde temizlenirse sorun olmuyor.

İlginiz için teşekkür ederim.

tarantula901

sorununuzun çözülmesine sevindim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin