Smf Forum Konuları - (Recent Forum Topics on Boardindex)

Başlatan tarantula901, 25 Mar 2018, 22:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Modifikasyon Adı:Recent Forum Topics on Boardindex
Yazar:Pipke
Uyumluluk:2.0.7, 2.0.8, 2.0.9, 2.0.12

Açıklama: Anasayfada son konuları göstermenizi sağlar.

Görseller:

Türkçe yapmak için.

//Menus
$txt['rft_name'] = 'Recent Forum Topics';
$txt['rft_settings_title'] = 'Son Forum Konu Ayarları';

//Numbers
$txt['rft_3'] = '3';
$txt['rft_4'] = '4';
$txt['rft_5'] = '5';
$txt['rft_6'] = '6';
$txt['rft_7'] = '7';
$txt['rft_8'] = '8';
$txt['rft_9'] = '9';
$txt['rft_10'] = '10 ';

//Configuration
$txt['rft_enable'] = 'Son Forum Konularını Boardindex\'te aktifleştir:';
$txt['rft_enable_sub'] = 'Bu ana ayardır, Mod\'un çalışması için aktif olması gerekir.';
$txt['rft_numbertopics'] = 'Sayfada gösterilecek Son Forum Konu Sayısı:';
$txt['rft_first'] = 'İlk Mesaj ';
$txt['rft_last'] = 'Son Mesaj';
$txt['rft_subject_topics'] = 'İlk/Son Mesaj Konu başlığını seçiniz:';
$txt['rft_subject_topics_sub'] = 'Konu simgesi de onunla birlikte değişir.';
$txt['rft_link_topics'] = 'İlk/Son Mesaj Konu başlığı link\'ini seçiniz:';
$txt['rft_link_topics_sub'] = '<i>Yeni</i> icon linki hariç tutulacaktır.';
$txt['rft_counter_viewnumbers'] = 'Konu <i> &laquo;sayısı sayacını&raquo;</i> göster:';
$txt['rft_color_viewnumbers'] = 'Konu sayısı <i> &laquo; sayacı &raquo;</i> rengini belirleyiniz:';
$txt['rft_color_viewnumbers_sub'] = 'Forum Themanıza uygun, geçerli bir HEX rengi (Sadece sayılara izin var) giriniz.';
$txt['rft_linktree'] = 'Son Forum Konular link zincirini göster:';
$txt['rft_firstpostlinkicon'] = 'İlk mesaj link simgesini göster:';
$txt['rft_lastpostlinkicon'] = 'Son mesaj link simgesini göster:';
$txt['rft_menubuttons'] = 'Üstte Üyeler\'in mesajlari hakkında hızlımenü butonlarını göster.:';
$txt['rft_postingicons'] = 'Aşağıda konu açıklaması bilgi simgelerini göster.:';
$txt['rft_disable_smfrecentposts'] = 'SMF '.$txt['recent_posts'].' \'ini Bilgi Merkezi bloğunda kapat!:';
$txt['rft_topic_solvednote'] = '<b> Son Forum Konular Modu</b>, <b>Topic Solved Mod Version 1.1.1</b> (ID mod=1601) ile de çalışır.';
$txt['rft_topic_solved'] = 'Eğer Topic Solved Mod kurulu ise kontrol et:';
$txt['rft_topic_solved_sub'] = 'Eğer paket yok/kaldırılmış ise kontrol etme. (Bu icon içindir)';
$txt['rft_portal'] = 'Sadece SimplePortal Anasayfası için Son Forum Konularını devre dışı bırak';
$txt['rft_portal_sub'] = 'SimplePortal Ön Sayfa olarak ayarlandı ise bunu yapınız.';
$txt['rft_portalnote'] = 'SimplePortal ön Sayfa olarak seçildiğinde\'de <b>Son Forum Konular Modu</b> SimplePortal ile de çalışır.';

//Layout
$txt['rft_in_Board'] = 'Bölümlerde';
$txt['rft_first_post'] = 'İlk Mesajda';
$txt['rft_Hot_Topic'] = 'Beğenilen Konu';
$txt['rft_Very_Hot_Topic'] = 'Çok Beğenilen Konu';

//Errors
$txt['rft_error_color'] = '<div style="text-align:center;">Son Forum Konuları Hata: <i> &laquo; Konu Sayaç </i> Sayısı ! için bir HEX Renk Kaydedilmedi.</div>';

Üsteki kodları kullanabilirsiniz. Utf8 kullanıyorsanız "RecentForumTopics.turkish-utf8.php" iso kullanıyorsanız "RecentForumTopics.turkish.php" dosyasına dil kodlarını  ekleyip default temadaki languages klasoru içerisine atabilirsiniz.

Dosya Linki:

Recent Forum Topics on Boardindex

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KutluTürk

Ustam, ben bu eklentiyi kurdum, çalıştıramadım geri kaldırdım,  ama sitenin en üstünde şu  kod duruyor

// AJAX Recent Topics $txt['recent_topics'] = 'Recent Topics'; $txt['minutes_ago'] = ' minutes ago'; $txt['number_recent_topics_interval'] = 'Time delay (in seconds) between checking for updated topics'; $txt['number_recent_topics_interval_desc'] = 'Not too low, a 5-10 second delay is reasonable'; $txt['number_recent_topics'] = 'Topics to display on Recent Topic page';

Aha bunu nerden kaldıracağım bulamadım.

Default Tema dil klasörlerinde kalıntısı vardı temizledim,   veri tabanda tablosu vardı kaldırdım, siteden eklentisini ftp den klasörünü kaldırdım, kendi gitti ruhu kaldı.

bu yazıyı nereden sileceğimi bulamadım

tarantula901

ftpde default languages klasoru içerisindedir.

modificasyon.turkish olması lazım.

o şekilde kodun görünmesinin sebebi kodu eksik eklediniz yada php kodu kapatmayı unuttuğunuzdandır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KutluTürk

KutluTürk

Modificacion english de untmuşum, çok sağolasın ustam, hakkın ödenmez, bende her zaman buyruğundayım,  yapabileceğim her hangi bir şey olursa seve seve, bin yaşa

Mistru

Öncelikle herkese merhaba, 2.1RC4 Sürümünü kullanıyorum.

Recent Forum Topics on Boardindex Paketini kuruyorum , sürüm emülasyonundan 2.0.18 i seciyorum hata vermeden kuruyorum fakat bittikten sonra fotoğraflardaki hatayı alıyorum hiçbir şekilde anasayfada göremiyorum. admin panelinden ayarlar yapabiliyorum fakat her sayfayi yenilediğimde hata ekleniyor, yol gösterebilirseniz cok sevinirim. İyi calısmalar.