Acilen Üye Grubu Yardımı

Başlatan Jeych, 05 Mar 2018, 18:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jeych

Arkadaşlar tarantula admininin altında kurucu yazıyor. Ben kendi sitemde oradaki logoyu avatarın üstüne nasıl alabilirim?

Jeych

tarantula901

index.template.php eke ekleyin kodları ekliyeyim.

bu arada profilinizdeki site ise site şuanda kapalı sanırım host tarafından kapatılmış hostingi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Jeych

O sorunu biraz çözmüş gibiyimde şimdi başka bir ricam var. http://i.hizliresim.com/z0O5X6.png yukarıda site adını vermedim de, girdiğimiz sayfanın adı çıkar hani üstteki sekmede. O sekmede bulunan site adını nasıl değiştirebilirim? Siteme hazır bir sayfa kurdum ancak yukarıdaki sekme kısmında sitemin adı yazmıyor.

Jeych

Kısacası istediğim şey, sitemin sekmede gözüken adını nasıl değiştirebilirim? @tarantula901

tarantula901

Sunucu ayarları kısmına gir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Jeych

Sağolun onuda hallettim fakat şimdide ayrı bir sorunum var. Sitemin üst kısmına nasıl konu yönlendirmesi ekleyebilirim? Şu fotoğraf gibi. Fotoğrafta kadınlar kampı vs. Yazılarına veya resimlerine bastıklarında forum içerisinde bir konuya yöneltiyor. @Tarantula901

tarantula901

o kısım bir html  tasarım eğer bir başlığa link vermek istiyorsanız şu kodu kullanabilirsiniz

<a href="konulinki">konu başlığı</a>

Ücretli Smf Destek İçin

Jeych

Birde, siteme nasıl SAMP'ın mysql'ünü bağlayabilirim? Yani şu şekil örnek vereyim, yorum attığımızda iletinin sağ tarafına SAMP hesabımızın ismi ve kıyafeti gözükecek. Örnek bir ileti (Yeşil bir kare ile gösterdim):

@Tarantula901 samp oynadınız mı veya samp sitelerinden anlıyor musunuz bilmiyorum ama belki anlarsınız bu işten

tarantula901

evet bağladım ancak bundan önce smf ile oyun idlerini eşleştirilmesi gerekiyor onun için bir ayar yaptınız mı? samp paneli varmı?

Ücretli Smf Destek İçin

Jeych

Bu konuda hiçbir ayar yapmadım ve siteme samp paneli eklemedim. @Tarantula901 Sampın kodlama dili pawno veya mysql bağlama hakkında hiçbirşey bilmeyen birisiyim. Buna göre bir yardım tekniği verirseniz gerçekten sevinirim. Yada, mümkünse size özel mesaj yoluyla site bilgilerimi verebilirim ve siz yapabilirsiniz tabii sizede uygunsa. Eğer kendiniz yapmak istemiyorsanız bana gösterirseniz gerçekten güzel olur

tarantula901

Alıntı yapılan: Jeych - 08 Mar 2018, 19:08Bu konuda hiçbir ayar yapmadım ve siteme samp paneli eklemedim. @Tarantula901 Sampın kodlama dili pawno veya mysql bağlama hakkında hiçbirşey bilmeyen birisiyim. Buna göre bir yardım tekniği verirseniz gerçekten sevinirim. Yada, mümkünse size özel mesaj yoluyla site bilgilerimi verebilirim ve siz yapabilirsiniz tabii sizede uygunsa. Eğer kendiniz yapmak istemiyorsanız bana gösterirseniz gerçekten güzel olur

Burada şunu yap hemen olsun diye birşey yok oyuncu panelı olmadan oyuncu uyesı ıle ilişkilendirilmeden  o uyeye ait bilgiler çekmen münkün değil isterse manuel ekleyeceğim diyeceksen ozaman her yeni uyeye smf uyelığın idsini ekleyerek yapabilirsin.

birde smf ile alakalı değil bu ayrı özel bir php kodlaması gerekiyor ki oyuncu panelinden bilgi çekebilesininiz googlede aratın php select fonsiyonuyla ilgili eğer yapabiliyorsanız yaparsınız yapamıyorsanız özel olduğu için malesef ücretli olarak yardımcı olabilirim.

pm atıorum size.

Ücretli Smf Destek İçin