Sizce Bilgisayarcı Kimdir , Nasıldır ?

Başlatan kirkagacforum, 23 Tem 2018, 12:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kirkagacforum

Facebook ve twitter'a girmeyi bilen herkes bilgisayarcı oldu.

Bilgisayar biliyor oldu. Bilgisayardan anlar oldu. "Bilgisayarcı"nın yerine bakabilecek kimse oldu.

Sizce "Bilgisayarcı" ve "Bilgisayardan Anlayan Kişi" kimdir, nasıl bir kimsedir, neleri bilmesi, neleri yapması veya yapabiliyor olması gerekir?

tarantula901

şu zamanda sosyal ağlara giren kişiler bilgisayarcı olduğunu zannediyor. bilgisayarcı bana göre donanımdan anlayan kişiye denir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Tem 2018, 21:32şu zamanda sosyal ağlara giren kişiler bilgisayarcı olduğunu zannediyor. bilgisayarcı bana göre donanımdan anlayan kişiye denir.

aynen bende katılıyorum bende 15 16 yıldır bilgisayar tamir bakım ve onraımla ilgileniyorum!Cep telefonu tablet vb saymıyorum bile :)

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 27 Tem 2018, 18:49aynen bende katılıyorum bende 15 16 yıldır bilgisayar tamir bakım ve onraımla ilgileniyorum!Cep telefonu tablet vb saymıyorum bile :)

sana işim düştü ozaman :D pmden yazıyorum :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Tem 2018, 22:37sana işim düştü ozaman :D pmden yazıyorum :D
zevkle sorun cevaplarım