paket yükleme sorunu

Başlatan hassan, 21 Tem 2018, 21:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hassan

ilk önce ayarlardan dil paketi yüklemeye çalıştım fakat dosyayı ne bilgisayardan nede uzak sunucudan yükleyemedim. mecburen elle yükledim. şimdide paket yüklerken aynı sorunu yaşıyorum, paketi seçip yükle butonuna bastığımda bağlantı kopuyor, tarayıcı  ERR_CONNECTION_RESET hatası veriyor. paket yüklenmiyor. sunucu üzerinden de aynı şekilde yükleme yapmıyor. fakat konulara, ek olarak eklenen dosyalar sorunsuz yükleniyor. yazılan yazıları okudum. dosya izinleri ve temp dosyası sorunumu çözmedi. site kayıtlarında hata kaydı oluşmuyor. sunucu kayıtlarında da hata kaydı yok. farklı tarayıcıyla da denedim sorun çözülmedi. sunucuda safe mode kapalı.  sunucu mutlaka hata kaydı oluşturması gerekiyor, ama hizmet aldığım firmada aylardır, bir kaç sitenin, binlerce satır hata kaydına tek bir error logu işlememiş, sadece get-post kayıtları var. adamlar kusursuz sunucuyu icat etmişler :D bu konuda mail attım bakalım ne cevap gelecek.

ekleme:

şimdi servis sağlayıcımdan mesaj gelmiş. manuel olarak error_log ekleyin diyor. ana dizine error_log isimli boş bir dosya attım. işlemleri tekrarladım herhangi bir hata kaydı oluşmadı. sunucu dediğin kayıt tutar, arkada dönen işlemlerde hata oluşursa ben nereden bileceğim? her yere mantar gibi error_log mu yerleştireyim? bu arada firma isimtescil.

tarantula901

Fptpde paket klasorun iznini 777 yap sonra içine tmp diye klasor oluştur sonra admin panelden paketi yükle tıkla sonra tmp ve içindeki dosyaların iznini 777 yap sonra bak bakalım paket kurulacak mı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kirkagacforum

Bende paket yüklemede bu sorunla karşılaşmıştım. ( Firma : isimtescil )

Şu şekilde yapınca oldu bende;

Paket dosyasının .zip dosyasını Packages klasörüne at. Sonra admin panelden paketlere bak. Orada olması lazım.

Sonra paketi yükleme işlemini yapabilirsiniz.

hassan

Alıntı yapılan: tarantula901 - 22 Tem 2018, 13:04Fptpde paket klasorun iznini 777 yap sonra içine tmp diye klasor oluştur sonra admin panelden paketi yükle tıkla sonra tmp ve içindeki dosyaların iznini 777 yap sonra bak bakalım paket kurulacak mı

bunu denedim maalesef işe yaramadı. bu dosya izinleri sunucudan sunucuya baya farklı tepki veriyor.

Alıntı yapılan: kirkagacforum - 24 Tem 2018, 13:42Bende paket yüklemede bu sorunla karşılaşmıştım. ( Firma : isimtescil )

Şu şekilde yapınca oldu bende;

Paket dosyasının .zip dosyasını Packages klasörüne at. Sonra admin panelden paketlere bak. Orada olması lazım.

Sonra paketi yükleme işlemini yapabilirsiniz.

evet bende bu şekilde yaptım. diğer çözümler işe yaramadı. fazla değişiklik yapmadığım için şimdilik bu şekilde idare edeceğim.

cevaplar için teşekkürler.