Resimleri hosta yükleme

Başlatan sinanus, 27 Mayıs 2017, 01:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sinanus

Üyeler konulara resim eklerken benim hostuma yüklemesini ve ekle dediğinde yazı alanına otomatik düşmesini istiyorum böyle bir eklenti varmı acaba teşekkürler.

tarantula901

Var arama yapin ancak oto olarak eklenilen resim disari ekleniyor resim ftp eklensin istiyorsan ozel mod var sitede arama yapin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

sinanus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Mayıs 2017, 15:21Var arama yapin ancak oto olarak eklenilen resim disari ekleniyor resim ftp eklensin istiyorsan ozel mod var sitede arama yapin
hocam resimler benim hostuma yüklensin istiyorum ben ilgili modu aradım ama bulamadım :( :(  yardımcı olurmusunuz.

tarantula901

Söyle bir mod yapmıştım bi deneyin eğer reklam modunu kullanmıyorsanız onla çakışıyordu http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=399.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin