Sitemin PM sisteminde sıkıntı var

Başlatan Nymeria, 01 Şub 2018, 02:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nymeria

Merhaba, sitemin PM sisteminde galiba bir problem var, kimse kimseye PM atamıyor, yani atıyor ama diğer kullanıcının iletilerine düşmüyor.Yaklaşık 7-8 kez denedim fakat bir türlü sorunu çözemedim. Yardımcı olurmusunuz?

tarantula901

bana bir uyelik bilgisi gönderin kontrol edeyim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Nymeria

Üyelik bilgisinden kastınız, herhangi bir üyelik almamı istiyorsanız aldım alt kısımda verdim. Yönetici tagı lazımsa belirtin, onuda veriyim.

pmtest
deneme12

tarantula901

Alıntı yapılan: Nymeria - 01 Şub 2018, 03:47Üyelik bilgisinden kastınız, herhangi bir üyelik almamı istiyorsanız aldım alt kısımda verdim. Yönetici tagı lazımsa belirtin, onuda veriyim.

pmtest
deneme12

Site üzerinden mesaj gönderdim kontrol edin.

bu arada pmden mesaj gonderme kısmında guvenlık kodu var onu kaldırın bence
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Nymeria

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Şub 2018, 03:54Site üzerinden mesaj gönderdim kontrol edin.

bu arada pmden mesaj gonderme kısmında guvenlık kodu var onu kaldırın bence

Nasıl oldu, anlayamadım ama mesaj geldi. Uzun süredir test ediyorum fakat mesajlar gelmiyordu nedense, bu arada güvenlik kodu olayını nasıl halledeceğim, kusura bakmayın gece gece yoruyorum sizide ama pek bilgi sahibi değilim bu platformda..

tarantula901

Güvenlik ve Moderasyon / spam koruması / İleti gönderiminde doğrulamayı zorunlu kıl 0 yapın

Ücretli Smf Destek İçin

Nymeria

Sorunum çözüldü teşekkür ederim..

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin